Cemal Hünal’dan ‘Kovuldu’ İddialarına Yanıt

344

 

 
 
 
Dizinin yapımcısı Burhan Özkan ile basın toplantısı düzenleyen Hünal, iddiaları komik bulduğunu belirtip, "Yapımcıdan gizli saklı o sete at sokmak, çalıştırmak nedir? Burası dönerci dükkanı mı?" dedi.
 
Oyuncularda zerre eksiklik yok, olsa da bizde ve senaryoda olur
 
"İnsanların ticari hayatları hakkında yanlış haber yapmak kamusal bir suçtur" diyen yapımcı Burhan Özkan, çıkar sağlamakla suçlanan oyuncusu Hünal'ı "Cemal gibi bir adamla iş yapmaktan çok mutluyum. Bu kadar yetenekli ve makul bir adam görmedim. İyi ki varsın ve seninleyiz. Bundan sonraki projelerimde hep yer vermeyi düşünüyorum. İleride yine onunla olacağız" sözleriyle övdü. Yapımcı Özkan, Hünal'ın diziden ayrılışının arkasından bir neden-sebep aranmaması gerektiğinin altını çizip, "Biz bir kahraman dizisi çekmiyoruz. Bizim dizimizin kahramanı Patrona Halil İsyanını anlatan süreçtir. Bazen ağaç büyüsün diye budarsınız. Bizim oyuncularımızın performansları ve bize kattıklarında zerre kadar eksik yok. Buradaki oyuncular kendilerini kanıtlamışlardır. Olsa olsa sıkıntı bizde ve senaryoda olur" diye konuştu.
 
Benim atlarım kullanılmadı
 
Yapımcı Özkan, "Dizeden çıkan iki oyuncu yerine kimlerle görüşüyorsunuz?" sorusunu ise "Türkiye'deki tüm değerli oyuncuların isimleri kafamdan geçiyor ama tanınmış isimlerde olabilir ya da daha önce başrol oynamamış birileri de olabilir" şeklinde yanıtladı. Oyuncu Cemal Hünal ise, "Bu set benim için iyi bir öğrenme süreciydi. Bu kadar iyi imkanlarla iyi bir ekiple ve bu kadar cömert bir yapımcıyla çalışmak aklıma gelmezdi. Hiç birşeyimiz eksik değildi. Burhan Bey istediği zaman istediği saatte ben ve atlarım emrine amadeyiz hem de ağzım kulaklarıma varıncaya kadar" diyerek, yapımcısı Özkan'ın övgü dolu sözlerine yanıt verdi. Hünal, yapımcıdan habersiz olarak atlarını sete verdiği iddialarını ise "Benim atlarım neredeyese hiç kullanılmadı. Orada Tamer Tekin vardı kendi atlarını getirdi. Benim bindiğim kır at da onun. İşini güzel de yapan biri olduğu için gidip de başka birşey getirmeme gerek duymadım. 6. bölümde daha çok ata ihtiyaç oldu. Ben de dört atı misafir olarak getirdim iki hafta kaldılar ve gittiler" şeklindeki sözleriyle yalanladı. 
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.