Ceyda Düvenci: ”Hayatımı basite indirgedim”

671

 

 
Türkiye'de en sevilen oyuncular arasında gösteriliyorsunuz. Bunu neye bağlıyorsunuz? 
Ben hayatı oldukça basite indirgenmiş haliyle yaşıyorum. Dolayısıyla sahip olduklarıma güvenip onun üzerinden bir ilişki kurmuyorum. Beni seven insanların da bunun farkında olduğunu düşünüyorum. 
 
SAHNELERİ ÖZLEDİM 
Bir deterjan markasının reklam yüzü olmaya nasıl karar verdiniz? 
Anne olduktan sonra evdeki düzen ve hijyen bir kat daha önem kazandı. O nedenle bu işbirliği çok içime sindi. Deneyimleyip memnun kaldığım bir ürünün hikayesini, faydalarını paylaşma şansım oldu. 
Oyunculukla ilgili yeni proje var mı? 
Güzel bir tiyatro oyunu projesi var. Eğer dizinin çekim saatlerini tiyatroya göre ayarlayabilirsem, tiyatroda yer almak isterim. Sahneleri gerçekten çok özledim.
Doğumdan sonra nasıl kilo verdiniz? 
Kilo vermek için çok acele etmedim. Bir yılda 15 kilo verdim. Zaten 10 yıldır diyet yaptığım için artık zaaflarımı çok iyi biliyorum. Beş kilo fazlam kaldı. 
Sizin gibi prematüre bebek dünyaya getiren annelere tavsiyeleriniz var mı? 
Prematüre bebek sahibi olan tüm annelerin psikoloğa gitmesi gerekiyor. İlk zamanlar fark etmiyorsunuz ama bir süre sonra kendinizi suçlamaya başlıyorsunuz. 
 
PİLATES YAPIYORUM
 Kendinize zaman ayırabiliyor musunuz? 
Yeni yeni kendime zaman ayırmaya başladım. 1.5 yıldır buna pek zamanım olmadı. Şimdi günün bir bölümü -kısa da olsa- kendimle baş başa kalıyorum. Pilates yapıyorum, kitap okuyorum.(Sabah)
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.