Çiftlik Bank Filmi Sinemaya Geliyor!

910
Çiftlik Bank

Çiftlik Bank Filmi Sinemaya Geliyor! Gani Müjde, senaryo çalışmalarına başladığını duyurdu.

Ünlü senarist Gani Müjde Çiftlik Bank Skandalını filme çekiyor! Çiftlik Bank Filmi Sinemaya Geliyor! Gani Müjde, senaryo çalışmalarına başladığını duyurdu.

Son zamanların en popüler skandallarından biri olan Çiftlik Bank dolandırıcılığı, sinemaya geliyor. Çiftlik Bank’ın Tosun lakaplı CEO’su Mehmet Aydın’ı konu alacak film, önümüzdeki sezon sinema salonlarında olacak.

Film Aldatıldık ismini taşıyacak ve yapımcılığını Avşar Film üstlenecek. Mehmet Aydın’ı canlandıracak başrol dahil olmak üzere oyuncu seçimi çalışmalarına başlandığı bildirildi. Filmin kesin vizyon tarihi ise daha belli değil.

Çiftlik Bank

Çiftlik Bank skandalı çok yankı uyandırmış ve Mehmet Aydın olayların ardından yurt dışına gitmişti. Skandal hala popülerliğini korurken, Gani Müjde de twitter hesabından filmin haberini, “Aldatıldık filmimiz önümüzdeki sezon sinemalarda olacak. Tanıdık bir konuyu ele alıyoruz” şeklinde verdi.

Yönetmen koltuğunda ise senarist Gani Müjde mi yoksa başka bir yönetmen mi yer alacak henüz belli değil.

Diğer Tüm Haberler burada!

Öne Çıkan Benzer İçerikler

  Gani Müjde'ye "Kahpe Bizans" Şoku!

1 Yorum

  1. Çiftlik bank meselesi uzmanlar tarafında araştırılması gerek ciddi bir psikolojik bunalım ve buhrandır. Ekonomimizin ne kadar kötü insanımızın ne kadar aç olduğunun göstergesidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.