Çukur Sezon Finali Yapıyor! 3 Fragman Yayınlandı ?

Çukur bu akşam sezon finali yapıyor. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan Çukur dizisi saat 21.00’de Show Tv’de. Kanalın fenomen dizisi Çukur oyuncuları sezon finalini hayranlarıyla Tohum Otizm Vakfı yararına beraber izleyecek.

çukur sezon finali

Çukur sezon finali bilet satışlarından gelirin vakfa bağışlanacağı gecede dizinin oyuncuları seyircilerle buluşacak. Bizi çok heyecanlı bir bölümün beklediği fragmanlardan belli oldu bile

çukur sezon finali

Yamaç Çukur’daki savaşı kaybedecek mi? Çukur yıkılıyor mu? İdris Baba’nın kararı ne olacak?

çukur sezon finali

Vartolu’nun oğlu oluyor! Ama Sadiş’in başına bir şey mi geldi? Celasun evleniyor mu? Ve daha birçok şey Çukur’un bu akşamki bölümünde açıklığa kavuşacak.

çukur sezon finali

Dizinin üç ayrı fragmanın yayınlanması heyecanı ve merakı doruğa çıkarmış durumda. Bizi bu bölümde neler bekliyor açıkçası biz de çok heyecanlıyız!:

Neler Olacak?

Yamaç’ın Çukur için savaşmaya devam edeceği, silahların konuşacağı, dövüş sahnelerinin damga vuracağı sezon finalinde, tanıtımda kanlar içinde kalan Yamaç’a neler olacağı merakla beklenecek. Akşın ve Celasun’un düğünü ise tüm bu hengamede Koçovalılar için bir nefes olacak.

Her karakterin kendi finalini yaşayacağı dizide, oğlu Selim’in ihanetiyle hayatının en büyük yıkımını yaşayan İdris Koçovalı, bu mücadelede mağlubiyetini ilan ederek Çukur’u Vartolu’ya bırakacak.

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.