Deniz’in Bebek Özlemi

403

 

Dizide “Bebeğin Emin Ellerde” projesi kapsamında Dilek adında genç bir anneden çağrı gelir. Deniz ve Burak, Dilek’in bebeğini güvenli bir biçimde ondan teslim alır. Yapılan sağlık kontrolünün ardından, Dilek’in bebeği evlatlık verilmek üzere Sosyal Hizmetler Kurumu’na teslim edilecektir. Öte yandan uzun süredir annelik özlemi çeken Deniz, hızla bağ kurduğu bu bebekten ayrılmayı istemez.

Ömer, bileğinden yaralanmış olan genç hastası Mine’yi muayene eder. Mine’nin iddialarının aksine; Ömer, genç kızın bileğinin düşme sonucu kırıldığına inanmaz. Mine’nin aile içi şiddet kurbanı olduğunu düşünen Ömer, bu konuda yetkililere haber vermek niyetindedir. Öte yandan Mine’nin annesi Hilal’i uzun süredir tedavi etmekte olan Sinan, bu konuda Ömer ile çatışır.

Dört erkek çocuk annesi Asuman, ilk kız çocuğunu doğuracağı için çok heyecanlıdır. Hümeyra bir yandan Asuman ile ilgilenirken, bir yandan kendi kızı Dünya ile arasını düzeltmeye çabalar. Burak ve Nil ilişkilerini gizli biçimde yürütmeye çalışmaktadır. Ömer, Nil’in kendisinden bir şeyler gizlediğinden giderek daha fazla şüphelenir. 

 

 

<!
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.