Dev Anlaşma İptal Edildi!

321
'TUBA'YI İSTERİM' DİYE TUTTURDU
 
Her şey geçen yıl Emrah'ın 'Acıların Çocuğu' imajıyla rol aldığı acılı hamburger markasının yüzü olmasıyla başladı. Reklam özellikle total seyircinin çoğunlukta olduğu bölgelerde çok ses getirince ve  hamburger stokları tükenince Star TV, Emrah'a "Gel yüzümüz ol, bize dizi çek" dedi. Teklifi kabul eden ve iddiaya göre 1 milyon TL'lik anlaşma yapan şarkıcı, 2015'e girdiğimiz ilk dakikalarda Meryem Uzerli ve Burak Özçivit'le beraber kanalın dizi yüzü olarak "Starlar Star'da" sloganlı tanıtım filmiyle seyirci karşısına çıktı. Ardından Star yönetimi diziyi çekmesi için Gold Film'le anlaştı. Emrah hemen kanala ilk isteğini yaptı ve "Tuba Büyüküstün'le oynamak istiyorum. Ona teklif götürün" dedi.
 
KADIN OYUNCU BULUNAMADI
 
Ancak aylarca ne Tuba ne de aralarında Selen Soyder'in de olduğu hiçbir kadın oyuncu Emrah'lı dizide olmak istemedi. Bazı oyuncular da Emrah'ın adını duyunca 2 katı ücret istedi. Sonunda Kara Para Aşk'tan olaylı şekilde ayrılan Tuvana Türkay ve Özge Özder'le anlaşıldı. Daha sonra ise bu kez senaryo ve mekan krizi yaşandı. Emrah İstanbul dışında dizi çekmek istemediğini söyledi. Yapımcı, sırf Emrah'ın gönlü olsun diye şarkıcının Bodrum'da yazlığı var diye diziyi Muğla'da çekmeye karar verdi. Bölgedeki uygun mekanlarla anlaşıldı.
 
YAZLIK DİZİ ÇEKMEK İSTEMEDİ
 
Kanal ramazan ayıyla beraber dizinin başlamasını planlayınca Emrah "Neden benim dizim yaz başında başlıyor. Eylülde yeni diziler başlayınca benim işim riske girecek" diyerek senaryoya bahane bulup projeyi geciktirmeye çalıştı. Ayrıca "Unutamadım" adı verilen dizinin müziğini de kendisi yapmayı isteyen şarkıcı canlandıracağı karakteri birkaç kez değiştirtti. 80 bin TL vererek 2 senaryo birden yazdıran ve toplam 400 bin TL harcayan yapımcı Faruk Turgut, Emrah'ın sürekli yeni krizler çıkarması üzerine büyük bir sinir harbi yaşadı.
 
"TANITIMI REKLAMCILAR ÇEKSİN"
 
Emrah'la yapımcı arasında ipleri koparan son olay ise dizinin tanıtımını ünlü bir reklam ajansına çektirmek için diretmesiyle yaşandı. Emrah ve menajerine oldukça öfkelenen yapımcı Turgut, "Hangi dizinin tanıtımını reklamcılar çekiyor? Gidin dizinizi kiminle çekiyorsanız çekin?" diye rest çekti ve kurduğu ekibi dağıttı. Bu gelişme üzerine kanal diziyi çekmesi için birkaç yapımcının daha kapısını çaldı. Ancak kimse Emrah'la çalışmak istemeyince Star TV şarkıcıyla sözleşmeyi iptal etti. UÇANKUŞ
 
 
video

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.