Dexter 9. Sezonu ile ekranlara dönüyor!

71

Dexter, ilk olarak 2006 yılında Showtime kanalında izleyici karşısına çıktı. Başrollerinde dünyaca ünlü oyuncular Michael C. Hall ve Julie Benz’in rol aldığı Dexter, 8 sezon olarak izleyiciyle buluştu. 2013 yılında final yapan Dexter dizisi, 10 sene sonrasını konu edinen 9. Sezonu ile geri dönüyor. Dexter New Blood adlı yeni sezon, yeni oyuncular ve orijinal Dexter karakterlerinin karışımından oluşan 10 bölümlük bir sezon ile ekrana gelecek. Peki, Dexter New Blood ne zaman başlıyor?

Dexter 9. Sezonu ile ekranlara dönüyor: Dexter New Blood ne zaman? Dexter New Blood hangi kanalda? - Sayfa:1

DEXTER NEW BLOOD

2006 ile 2013 yılları arasında yayın hayatını sürdüren Dexter dizisine yeni sezon geliyor. Showtime, diziden yepyeni bir çekim karesi paylaştı. Dexter: New Blood’ın tüm oyuncu kadrosu, bu karede kendini gösteriyor.Dexter 9. Sezonu ile ekranlara dönüyor: Dexter New Blood ne zaman? Dexter New Blood hangi kanalda? - Sayfa:2

Michael C. Hall’un bir yıldıza dönüşmesini sağlayan ve performansıyla Six Feet Under’dan sonra izleyicilerin daha da hayran olmasını sağlayan Dexter dizisinin 9. sezonu Dexter: New Blood adıyla ekranlara gelecek.

Dexter 9. Sezonu ile ekranlara dönüyor: Dexter New Blood ne zaman? Dexter New Blood hangi kanalda? - Sayfa:3

Dexter: New Blood’ın tüm oyuncu kadrosunun bir arada olduğu bir görsel de paylaşıldı. Görselde Michael C. Hall’un canlandırdığı Dexter Morgan’ın yanı sıra Jennifer Carpenter’ın canlandırdığı Debra Morgan, Jack Alcott’ın canlandırdığı Harrison Morgan, Johnny Sequoyah’nın hayat verdiği Audrey Bishop, Clancy Brown’ın hayat verdiği Kurt Caldwell ve Julia Jones’un karakteri Angela Bishop’ da bulunuyor.

Dexter 9. Sezonu ile ekranlara dönüyor: Dexter New Blood ne zaman? Dexter New Blood hangi kanalda? - Sayfa:4

DEXTER NEW BLOOD KONUSU

Dexter: New Blood’da Dexter’ın kasırgada kayıplara karışmasının ardından 10 yıl geçmiştir. Dexter, sahte bir isim alır ve Minnesota Iron Lake’teki bir kasabada yaşamaya başlar. Dexter yeni hayatına alışmaya çalışırken birden yeniden kan dökülmeye başlamasıyla eski hayatından izler ortaya çıkar.

Dexter 9. Sezonu ile ekranlara dönüyor: Dexter New Blood ne zaman? Dexter New Blood hangi kanalda? - Sayfa:5

DEXTER: NEW BLOOD HANGİ KANALDA?

Popüler dizinin yeni bölümleri 7 Kasım’da Bein Connect platformundan yayınlanıyor.

Dexter 9. Sezonu ile ekranlara dönüyor: Dexter New Blood ne zaman? Dexter New Blood hangi kanalda? - Sayfa:6

DEXTER KONUSU

Annesinin öldürülmesi ile üç yaşında yetim kalan Dexter Morgan, Miami polis memuru Harry Morgan tarafından evlatlık olarak alınır. Harry’nin eşi Doris tarafından da benimsenir. Genç yıllarda Dexter mahallede evcil hayvanları öldürme isteğinin oluştuğunu keşfeder.

Dexter 9. Sezonu ile ekranlara dönüyor: Dexter New Blood ne zaman? Dexter New Blood hangi kanalda? - Sayfa:7

Harry onları öldürmek için çok erken olduğuna inandığını söyler ve Dexter’in öldürme isteği gittikçe artar. Harry, Dexter’a masum insanları öldürmemesini söyler ve ona birkaç kural öğretir.

Dexter 9. Sezonu ile ekranlara dönüyor: Dexter New Blood ne zaman? Dexter New Blood hangi kanalda? - Sayfa:8

Harry, ona normal insan duygularına sahip olmayı, sosyal davranmayı ve katilleri öldürdükten sonra cinayet mahallini temizlemeyi gösterir. Dexter “Karanlık Yolcuyu” (öldürme iç güdüsüne verdiği ad) tatmin etmek için kodu takip eder. Ancak, dördüncü sezonda sonradan masum olduğu kanıtlanan bir fotoğrafçıyı öldürür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.