Dila Danışman “Ömrüm Sessiz Bir Çığlık” Dizisinde

559
Oyuncu Dila Danışman, Fox TV’nin yeni dizisi “Ömrüm Sessiz Bir Çığlık” ile ekranda olacak. Daha önce “Sana Bir Sır Vereceğim” ve “Ankara’nın Dikmen’i” dizilerinde rol alan Dila Danışman, “Ömrüm Sessiz Bir Çığlık” ile yakında Fox TV’de izleyici karşısına çıkacak. Dila Danışman dizide Leyla Feray ve Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaşacak.
Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Hülya Bilban oturacak.
Dizinin başrollerini “Muhteşem Yüzyıl”ın Şehzade Cihangir’i Tolga Sarıtaş, son olarak “Üç Arkadaş” dizisinde rol alan Leyla Feray, “Yaprak Dökümü” ve “Huzur Sokağı” dizilerinde rol alan Güven Hokna ve “Geniş Aile”nin Koyu Bilal’i Fırat Tanış canlandıracak.
“Bursa’nın zengin ailelerinden birinin veliahtı olan ‘Ejder’ (Tolga Sarıtaş), iyi bir eğitim alıp, askerliğini de yaptıktan sonra işin başına geçer. ‘Ejder’, birkaç günlüğüne gittiği İstanbul’da tanıştığı piyanist ‘Nağme’ye (Leyla Feray) delicesine aşık olur ve kimseye haber vermeden onunla evlenir. ‘Ejder’in Bursa’ya götürdüğü ‘Nağme’nin ‘Yetinmezler Çiftliği’nde aileye dair öğrendiği gerçeklerden sonra evliliğe olan inancı sarsılır, ama pes etmez.”
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.