İlker Kaleli ve Neslihan Atagül’ün yer aldığı “Dip” çok yakında başlıyor

2015
dip cok yakinda

Puhu Tv çatısı altında yayınlanması planlanan Dip çok yakında başlıyor.

İlker Kaleli ve Neslihan Atagül Dip’te buluşuyor! Dip dizisinin konusu nedir? Dip dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Dip çok yakında başlıyor!

Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanan dizi, İstanbul Emniyeti’yle ortak çalışan bir intihar ara bulucusu psikiyatrist olan Sahir ile gizemli bir bilim kadını olan Bilge’nin hikayesini anlatıyor.

Dip dizisinin konusu nedir?

İstanbul Emniyet’e bağlı olarak intihar girişiminde bulunan kişileri vazgeçirmekle görevli olan İlker Kaleli’nin canlandırdığı Sahir, bir gün telefonuna gelen bir ihbarla, Neslihan Atagül’ün canlandırdığı Bilge’yi bulur. Hayatı sırlarla dolu, gizemli bir bilim kadını olan Bilge’yle tanıştığı andan itibaren Sahir’in önünde yeni ve tehlikeli bir dünyanın kapıları aralanacaktır. İkilinin eşiğinde olduğu bu kapının ardında her sır, yeni bir sırrı doğurmaktadır. Sahir ve Bilge içine atıldıkları bu büyük savaşta hem birbirlerine destek olacak hem de geçmişten, bugünden ve yarından gelen ve gelecek olan yaralarını birlikte saracaklar.

Dip dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

İddialı dizinin kadrosunda İlker Kaleli, Neslihan Atagül, Olgun Toker, Berrak Tüzünataç, Burak Yamantürk, Lale Mansur, Defne Kayalar ve Bülent Emin Yarar gibi isimler yer alacak.

Dip dizisi ne zaman başlayacak?

Henüz başlangıç için net bir tarih verilmesede ilk bölüm için Mart ayı söylentileri şimdiden gelmeye başladı. Dip çok yakında başlıyor! Diyebiliriz. 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.