Diriliş’in final tarihi belli oldu! Ertuğrul’un ölümü böyle olacak!

500
TRT 1 ekranlarında yaklaşık 3 sezondur devam eden dizi Diriliş Ertuğrul’un final tarihi belli oldu. Diriliş Ertuğrul final tarihi 29 Mayıs Çarşamba olarak açıklandı. Peki Ertuğrul nasıl ölecek? Osman Gazi ne zaman başlayacak?

TRT’1 ekranlarında yaklaşık 3 sezondur fırtınalar estiren ve en çok izlenen dizilerin başında gelen Diriliş Ertuğrul’un final tarihi netleşti.Çarşamba akşamları reyting listesindeki zirveyi kimseye bırakmayan dizi bu sezon bitiyor.

Diriliş'in final tarihi belli oldu! Ertuğrul'un ölümü böyle olacak - Sayfa 2

Osman Gazi adıyla TRT 1 ekranlarında yeniden başlayacak olan dizinin final tarihi 29 Mayıs Çarşamba olarak açıklandı. Osman Gazi dizisi ise yeni sezonda 13 Kasım’da ilk bölümü ile ekrana gelecek. 

Diriliş'in final tarihi belli oldu! Ertuğrul'un ölümü böyle olacak - Sayfa 3

İDDİALAR AYLAR ÖNCE KONUŞULMAYA BAŞLAMIŞTI: Daha sezon başında dizi başlamadan önce kadroya Burak Özçivit’in geleceği, Engin Altan Düzyatan’ın ise dizinin kadrosundan çıkarılacağı günlerce konuşulmuştu. Hatta Burak Özçivit’in o dönem sakallarını uzatması diziye hazırlık olarak yorumlanmıştı. 

Diriliş'in final tarihi belli oldu! Ertuğrul'un ölümü böyle olacak - Sayfa 4

Engin Altan Düzyatan’a diziden ayrılacağı iddiaları sorulunca da söylentileri kesin bir dille yalanlamış: Dizi devam ediyor ben de kadrodayım diyerek adeta Burak Özçivit’e gönderme yapmıştı.

Diriliş'in final tarihi belli oldu! Ertuğrul'un ölümü böyle olacak - Sayfa 5

Bu açıklamanın ardından Burak Özçivit ile Engin Altan Düzyatan’ın arası açılmış ikili yanyana hiç görülmemiş ve birbirleri hakkında açıklama yapmaktan kaçmışlardı.

Diriliş'in final tarihi belli oldu! Ertuğrul'un ölümü böyle olacak - Sayfa 6

Diriliş Ertuğrul dizisi için artık son karar verildi. Aynı dizide birlikte rol almak istemeyen Burak Özçivit ve Engin Altan Düzyatan için formül bulundu. Ertuğrul bu sezon ölecek, yerine oğlu Osman Gazi yani Özçivit gelecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.