Dizide partner olup sonrasında da aşk yaşamaya başlayan birçok ünlü var. Kimisi oynadıkları dizide düşman kimisi de dizideki gibi gerçek hayatta da sevgililer.  Bazılarının ilişkisi evlilikle taçlanırken bazılarının ilişkisi ise büyük bir hüsranla sona erdi. Kimler kimlerle aşk yaşadı kimler birlikteliklerine son vererek hayatlarına devam etti. Hep beraber ” Kimler geldi kimler geçti..’’ köşesine bakalım istedik.

Bu Şarkıyı Dinleyerek Tüketiniz

1Bergüzar Korel-Halit Ergenç

İlk olarak Binbir Gece dizisinde karşımıza çıkan çift, daha sonrasında da birçok projede beraber yer almaya başladılar. Bu diziyle beraber başlayan ilişkileri evliliğe kadar gitti. Aşkları başladığı zaman her ikisinin de ilişkileri bitmeye yakındı. Birbirlerini tanıdıktan sonra birlikte huzuru bulduklarını söyleyen çift, Halit Ergenç diziye başlamadan birkaç ay evvel evlenmişti. Dizi başladığı zamandan itibaren ikili arasında aşk dedikoduları olmasına rağmen reddeden çiftin arasındaki yakınlaşma tam olarak Paris seyahatinde başladığı biliniyor.

2İlker Kaleli-Burçin Terzioğlu

İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu aşkı Poyraz Karayel’in dizi setinde başladı. Burçin Terzioğlu, bu projeye başladığı zaman Murat Yıldırım’dan hemen hemen yeni boşanmıştı. Dizi başladığı zaman İlker Kaleli’yle çıkan aşk dedikodularını her ne kadar inkar etseler de bir süre sonra bu aşka kayıtsız kalamayarak ilişkilerini herkese açıkladılar. Dizi bitmesine rağmen hala mutlu bir birliktelikleri devam ediyor.

3Özge Gürel- Serkan Çayoğlu

Kiraz Mevsimi adlı dizide tanışıp sevgili olan çift, ilişkilerine dizi bitse de devam ettiler. Gözlerden uzak ve mutlu bir ilişki yaşayan çift, dizi başladığı zamandan itibaren büyük bir fan kitlesine ulaştılar. Birlikteyken çok yakıştırılmalarına rağmen dizinin reytinglerine kötü etki eder düşüncesiyle uzun zaman birlikteliklerini sakladılar. Dizi bitiminden kısa bir süre sonra ilişkilerini açıkladılar.

4Serenay Sarıkaya- Tolgahan Sayışman

Serenay Sarıkaya ve Tolga Sayışman  bir dönem uzun süre birliktelerdi. Lale Devri dizisinde de birlikte oynayan çift, belirli bir süre sonra ilişkilerini sonlandırdılar. İlişkinin bitiminden belirli bir süre sonra Tolgahan Sayışman aynı dizide rol aldığı arkadaşı Selen Soyder ile birlikte olmaya başladı. Serenay Sarıkaya’da belirli bir süre sonra diziden ayrıldı.

5Berkay Hardal – Hira Koyuncuoğlu

İstanbullu Gelin dizisiyle ekranlara merhaba diyen ikili aynı dizide aşkı da ünü de beraber buldular. İlişkileri hızla ilerleyen ikili yakın zamanda birbirlerinin aileleriyle de tanıştılar.

6Aras Bulut İynemli -Bige Önal

Çukur’un Yamaç’ı Aras Bulut İynemli uzun süreden beri Bige Önal’la birlikte.Zaman zaman ayrıldılar gibi haberler çıksa da çift, gözlerden uzak mutlu bir birliktelik yaşıyor.

7Burak Deniz – Büşra Develi

Tatlı Küçük Yalancılar adlı diziyle ekranlara merhaba dediler. Dizide olduğu gibi gerçek hayatta da birlikte olmaya başladılar. Gözden uzak ama mutlu bir şekilde ilişkilerini yaşıyorken  geçen haftalarda ayrılık haberleri geldi. Ara ara görüşseler bile barışmış değiller…

8Miray Daner- Kubilay Aka

Vatanım Sensin dizisinde her ne kadar rol arkadaşı Boran Kuzum’la çok fazla yakıştırılsa da, Miray Daner geçtiğimiz haftalarda sürpriz yaparak Kubilay Aka ile birlikte olduğunu açıkladı. Vatanım Sensin dizisinde başlayan aşk tam gaz devam ediyor.

9Nurgül Yeşilçay- Cem Özer

Nurgül Yeşilçay ve Cem Özer çifti  Melekler Adası dizisinde bir araya geldi. Çoğu insana göre hemen sonlanacak bir ilişkiyken, bu ilişki 6 sene devam etti. Evlilliklerinden Osman Nejat adında da bir çocukları oldu. Şimdilerde ise dost olarak hayatlarına devam ediyorlar.

10Tuğba Büyüküstün- Bülent İnal

Ihlamurlar Altında dizisinde yolları kesişen ikili, kısa bir süre sonra aşk yaşamaya başladılar. Bu dizi Tuğba Büyüküstün için büyük bir evre oldu. Hem aşk hayatı hem de kariyerinde de güzel gelişmeler olduğu bir döneme girdi. Ihlamurlar Altında dizisindeki rolüyle başrolün bile geride bırakıp başrolün erken vedasına neden oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.