Dizilerden Unutulmaz Evlilik Teklifleri

1439
dizilerden unutulmaz evlilik teklifleri

Dizilerden unutulmaz evlilik teklifleri galerimiz düğün sezonunun açıldığı bu mevsimde size parlak fikirler verebilir!

Yaz geldikçe, havai fişeklerini, “Benimle evlenir misin?” yazılarını daha çok görmeye başladık. Peki hayatımızın bir parçası haline dizilerde evlilik teklifleri nasıl yapılmış? Sizler için derledik.

1. Kiralık Aşk

Ömer, Defne’ye evlilik teklifi yapmak için onu ilk gördüğü yere, garsonluk yaptığı cafeye götürmeyi seçmişti. İlk görüşte aşka da böyle bir evlilik teklifi yakışır!

2. Siyah Beyaz Aşk

Ferhat, Aslı’ya klasik ama samimi bir evlilik teklifi etmişti. Romantik bir yemek, mumlar ve sadece sevdiğiniz insan ve siz… Ferhat çok da haksız sayılmaz herhalde, değil mi?

3. Söz

Dizilerden unutulmaz evlilik teklifleri deyince Söz dizisini es geçmek olmaz. Yavuz’un Bahar’a ilk evlilik teklifi tam bir faciaydı, ancak hazırladığı sürprizle bunu fazlasıyla telafi etti! Yavuz’un bu teklifi gerçekten de kolay unutulabilecek tekliflerden değil.

4. İstanbullu Gelin

Her ne kadar İstanbullu Gelin’in favori çifti Süreyya ve Faruk olsa da Senem ve Akif’in sürpriz aşkı da herkesi şaşırtmıştı. Bu aşkın şanına yaraşır şekilde Akif Senem’e gerçekten unutulmaz(!) bir evlilik teklifi yaptı. Ölümden dönülen bir evlilik teklifini kim unutur ki!

5. Kara Sevda

En sürpriz evlilik tekliflerinden biri de Kemal’in Nihan’a olan teklifiydi. Ormanın içinde ışıklar altında edilen bir evlenme teklifi dizilerden unutulmaz evlilik teklifleri arasında kuşkusuz en romantiklerinden biri. Nihan’ın ormanda topuklularla Kemal’e koşmasına şaşırmamak gerek!

6. Behzat Ç.

Behzat Komiserin Savcı Esra’ya yaptığı evlilik teklifi ise en “Angaralı” tekliflerden biriydi. Sabahın köründe kapısına dayanıp “Evlencen mi?” diye soran Behzat Ç.’nin teklifi aynı zamanda en samimi teklifler arasında.

7. Güneşin Kızları

En romantik evlilik tekliflerinden biri de Güneşin Kızları’nda Ali’nin Selin’e gezegenlerin, yıldızların şahitliğinde ettiği teklifti: “Benimle evlenir misin koca gözlü kız?”.

  Matthew McConaughey Evleniyor

8. Bonus: Nasıl Evlilik Teklifi Edilmez?

Yeşilçam’ın unutulmaz fimlerinden Sultan’da yapılan bu evlilik teklifi “Nasıl evlenme teklifi yapılmaz?”ın örneği gibi! Yeşilçam’ın başımızın üstünde yeri olsa da evlilik teklifleri açısından örnek almasak iyi olabilir…

Peki sizin favori teklifiniz hangisi?

 

 

Öne Çıkan Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.