Dizilerin İthal Yıldızları!

588

 

 
 
Bu sezon ekranlardaki “Veda”, “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” ,”Uçurum”,  “Kayıp Şehir”, “Krem”, “Son Yaz Balkanlar 1912” ve “Atlılar” dizilerinde Boşnak, Alman, İtalyan, Brezilyalı, Bulgar, Arnavut ve Makedon oyuncular rol alıyor
 
KAPIYI ALMAN CAROLINE AÇTI 
 
Büyük bir rekabetin yaşandığı yerli dizi piyasasında eski ve yeni birçok yapım kadrosunu güçlendirmek için yabancı oyunculara rol veriyor. İki sezondur ekranlarda fırtına gibi esen “Öyle Bir Geçer Zaman Ki”nin Carolin’i Alman oyuncu Wilma Elles’in başarısı yabancı oyunculara kapıları açtı.
 
“VEDA”NIN GÜZEL ERİENE’İ
Bu sezon Kanal D’de başlayacak olan Mehmet Aslantuğ ve Fahriye Evcen’in başrollerini paylaştığı “Veda” dizisinde Boşnak oyuncu Alma Terzic de başrollerden birini kaptı. Adını Angelina Jolie’nin yönettiği “Kan ve Bal Ülkesi”yle duyuran güzel oyuncu, işgal yıllarındaki İstanbul’u anlatacak olan dizide bir Rum kızını canlandıracak.
“Uçurum” dizisinde Türk oyuncularla birlikte İtalyan oyuncular Lavinia Longhi ve Denise Capezza başrolü paylaştı. 
 
GÖKÇE BAHADIR’A YABANCI JÖN
 
BU sezonun iddialı dizisi “Kayıp Şehir”de Gökçe Bahadır’ın karşısında Arnavut oyuncu Nik Xhelilaj rol alıyor. Xhelilaj, Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu gibi jönlerle yarışacak. Yeni dizilerden Krem’de ise Rüya karakterine Brezilyalı güzel Larissa Gacemer hayat veriyor. Yakında ekrana gelecek olan Son Yaz Balkanlar 1912’de Makedon oyuncu Luran Ahmedi, Atlılar dizisinde ise Maxim Genchey ve İrmena Chicikova ile birlikte birçok Bulgar oyuncu rol alacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.