Diziye Giden Yol Klipten Geçer! Hangi Oyuncu Hangi Klipte Oynadı ?

Ünlülerin televizyon dünyasına ilk adımları her zaman bir dizi ya da reklamla olmayabilir.  Bir insanın belli bir tanınırlığa ulaşması o kadar da basit olamıyor. Her ne kadar fark etmesek de günümüzdeki birçok ünlü oyuncu, kariyer basamaklarına kliple başladı.

1Demet Özdemir

Yeni jenerasyon oyuncularından Demet Özdemir’in Efes Kızı olduğunu biliyor muydunuz? Efes kızı olmasıyla beraber birçok klipte de dansçı olarak rol aldı. Uzun süre şarkıcı Bengü’nün arkasında rol aldı.

Ateş Et ve Unut klibinde oynadığını çoğu insan fark etmese de ilk olarak 3 Adam adlı programda dile getirdi.

Ünlü olduktan sonra uzun yıllar boyunca beraber çalıştığı Bengü’nün özel isteği üzerine  Hodri Meydan adlı klibinde rol aldı.

2Bensu Soral

Güzelliğiyle dikkat çeken güzel oyuncunun ilk keşfedilmesi ablası Hande Soral sayesinde olmuştu. Bir anda ablasından daha çok dikkat çekerek Türkiye’nin en ünlü isimlerinden birine geldi. Dizi reklam sektörüne merhaba demeden önce her ne kadar dikkatimizden kaçsa da Murat Dallkılıç’ın Kader adlı şarkısının klibinde oynadı.

3Mehmet Akif Alakurt

Uzun süredir ekranlarda görmediğimiz fakat 2000’lerin başında fırtına gibi esen Mehmet Akif Alakurt’un Ebru Gündeş’in Telafi adlı klibinde oynadığını biliyor muydunuz? Seneler sonra aklıma gelip dinlediğim şarkının arasında şimdiki haline göre oldukça değişik bir Mehmet Akif Alakurt’la karşılaşmak bir hayli şaşkınlık verici oldu.

4Kadir Doğulu

Bir zamanlar Hande Yener’le yaşadığı büyük aşk sayesinde uzun süre gündemde kalan Kadir Doğulu’yu ilk olarak Romeo adlı klipte gördük. Hande Yener’le ayrıldıktan sonra fiziksel özellikleri dolayısıyla şöhretin kapıları ona teker teker açılmaya başladı.

5Nejat İşler

Bora Öztoprak’ın Seni Seviyorum adlı şarkısının klibinde herhalde  Nejat İşler’i fark edebilen çok az insan vardır.Uzun saçlarıyla şimdiki halinden eser olmayan bir Nejat İşler karşımıza çıkıyor.

6Murat Boz

Türkiye’nin en çok beğenilen şarkıcılardan biri olan Murat Boz’u ilk olarak Nil Karaibrahimgil’in Bronzlaşmak klibinde yer aldı. Klibi izlerken kesin yabancı dediğimiz adamın yıllar sonra Murat Boz’un ta kendisi olduğunu öğrenince oldukça şaşırmıştık.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.