‘Doğduğun Ev Kaderindir’ final mi yaptı?

799

TV8’in Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrol oyuncusu Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol, yaptıkları canlı yayında dikkat çeken açıklamlara imza attı. Dizinin sevilen iki karakteri dizinin final yapıp yapmayacağı iddialarına da yanıt verdi.

'Doğduğun Ev Kaderindir' final mi yaptı? - Sayfa 1

Korona salgını sonrası evlerine çekilen ünlüler, sosyal medya hesaplarından daha fazla takipçileriyle iletişime geçerken, ev halleriyle fotoğraflar paylaşmakta ya da soru- cevap etkinlikleri düzenliyorlar. Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir, Instagram hesabından sevenleriyle buluştular.

'Doğduğun Ev Kaderindir' final mi yaptı? - Sayfa 2

Güzel oyuncu Demet Özdemir, İbrahim Çelikkola’a, “Sen bizim setimizde çok güzel bir ağabey çok güzel bir oyuncusun. Sen çok çabuk hazırlanıyorsun. Benim gibi değilsin” dedi. Çelikkol da yanıt olarak, “Methi’yi de Zeynep’i de çok özledim.

'Doğduğun Ev Kaderindir' final mi yaptı? - Sayfa 3

Diziden sonra yorumları okuyup birlikte gülüyorduk motive oluyorduk. Bu süreç arkamıza bakmayı öğretti. Dünyanın ne kadar değerli olduğunu hissettirdi. Bir an önce sete dönmek ve senden hızlı giyinmek istiyorum” ifadeleriyle izleyenlere tebessüm ettirdi.

'Doğduğun Ev Kaderindir' final mi yaptı? - Sayfa 4

Film önerdiler

Korona salgını günlerinde evlerinde karantinada olan vatandaşlara film tavsiyesinde bulunan ikiliden Demet Özdemir, Parazit ve Dehşetin Yüzü filmlerini çok başarılı bulduğunu ve korku filmlerine sarıp izlediğini söyledi. İbrahim Çelikkol ise, Matrix’in defalarca izlenebileceğini belirtti.

'Doğduğun Ev Kaderindir' final mi yaptı? - Sayfa 5

Zeynep ve Mehdi’nin aşkı soruldu

Canlı yayın esnasında oyuncuların takipçileri Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi’nin ve Zeynep’in aşkı soruldu. Özdemir, “Aşka bakış açımı değiştirdiniz diyenler var. Bizim dizinin en büyük tılsımı unuttuğumuz büyüdüğümüz tabularımızın verdiğimiz bir sürü karar var.

'Doğduğun Ev Kaderindir' final mi yaptı? - Sayfa 6

Bir sürü rol model oluşturuyoruz. Birine aşık olmak istiyoruz ama geçmişte oluşturduğumuz tabulara uyduramıyoruz. Duygusal eksiklerimizi birbirinde tamamlama durumu var Zeynep ile Mehdi’de” dedi.

'Doğduğun Ev Kaderindir' final mi yaptı? - Sayfa 7

Çelikkol da, “Her şey mutasyona uğruyor. Aşk da mutasyona uğradı. Bazı duyguları zamanla kaybediyoruz. O yüzden Mehdi ve Zeynep’te saflık var. Çok fazla dil konuşmuyor. Samimiyet olduğu zaman seyirciye geçiyor. Geçmişini geleceğini görüyor seyirci” ifadelerini kullandı.

'Doğduğun Ev Kaderindir' final mi yaptı? - Sayfa 8

Doğduğun Ev Kaderindir final mi yaptı?

Ayrıca son zamanlarda Doğduğun Ev Kaderindir’in final yaptığı iddialarına ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol, “Dizimiz devam edecek. Sete çıkacağımız günü sabırla bekliyoruz. Biz dizimizi çok seviyoruz. Ben Zeynep’i çok seviyorum. Demet’i de çok seviyorum.” sözleriyle çıkan haberleri yalanlamış oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin