Dünün Galibi “Fatmagül’ün Suçu Ne?”

656

 

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre Kanal D’nin dizisi “Fatmagül’ün Suçu Ne?”, geçen hafta olduğu gibi her iki kategoride de birinci oldu. “Fatmagül’ün Suçu Ne?”, geçen haftaya göre hem tüm kişilerde hem de AB’de yarım puan daha fazla rating aldı.

Star TV’nin yayınladığı Beşiktaş-Atletico Madrid Avrupa Ligi karşılaşması, tüm kişilerde 10 ratingle üçüncü olurken, AB ‘de ise 11,98 rating alarak ikinci oldu.

TNT’nin dizisi “Kurtlar Vadisi Pusu” ise tüm kişilerde geçen hafta olduğu gibi ikinci olurken AB’de ise bir basamak gerileyerek üçüncü oldu.

Show TV’nin dizisi “Suskunlar”, tüm kişilerde geçen haftaya göre yarım puanlık bir düşüş yaşadı ve sıralamada üç basamak gerileyerek sekizinci oldu. “Suskunlar” AB’de ise bir buçuk rating daha fazla aldı ve sıralamada iki basamak yükselerek dördüncü oldu.

ATV’nin komedi dizisi “Alemin Kıralı”, tüm kişilerde on share alarak on üçüncü olurken, AB’de on share’in altında kaldı ve yirmi birinci oldu. ATV’nin bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster” ise AB’de geçen hafta olduğu gibi yedinci olurken, tüm kişilerde ise dokuz basamak gerileyerek on sekizinci oldu.

 

15 Mart Perşembe Rating Tablosu İçin Tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.