Dünün Galibi ‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’

418

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre Kanal D’nin dizisi “Fatmagül’ün Suçu Ne?”, geçen haftaya göre tüm kişilerde bir buçuk, AB’de de bir ratinglik düşüş yaşamasına rağmen dünü birinci tamamladı.

TNT’de yayınlanan “Kurtlar Vadisi Pusu” geçen hafta olduğu gibi her iki kategoride de ikinciliği elde etti.

ATV’nin bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?” her perşembe olduğu gibi dün de iyi sonuç aldı. Yarışma geçen hafta olduğu gibi dün de tüm kişilerde dört, AB’de ise üçüncü oldu.

Show TV’de yayınlanan “Suskunlar” dün akşam AB’de iyi sonuç alırken, tüm kişilerde ise on share’in altında kaldı. “Suskunlar” AB’de geçen haftaya göre bir rating daha fazla aldı ve sıralamada üç basamak yükselerek beşinci oldu. “Suskunlar” tüm kişilerde ise üç basamak gerileyerek on dördüncü olabildi.

FOX’un günlük dizisi “Unutma Beni” dün tüm kişilerde ilk beşte kendin yer buldu. Tüm kişilerde yirmi yedi share alan dizi, AB’de ise on birinci oldu.

ATV’nin komedi dizisi “Alemin Kıralı” dün her iki izleyici grubunda da onuncu oldu. Dizinin tüm kişilerde geçen haftaya göre sıralamadaki yeri değişmezken, AB’de ise dört sıra yükseldi.

TRT 1’in dün akşam final bölümünü yayınlayan dizisi “Mavi Kelebekler” ise her iki kategoride de sadece üç buçuk share alabildi. 

 

17 Mayıs Perşembe Rating tablosu için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.