Dünün Galibi “Kim Milyoner Olmak İster?”

573

 

 
SBT Analiz’in ölçümlerine göre atv’de yayınlanan “Kim Milyoner Olmak İster?” iki kategoride de kıl payı farkla birinciliği elde etti.
 
Show TV’de yayınlanan “Düşman Kardeşler” iki kategoride de düşüş yaşadı. Dizi geçen haftaya göre tüm kişilerde bir buçuk rating daha az aldı ve iki basamak gerileyerek üçüncü oldu. “Düşman Kardeşler” AB’de de iki buçuk rating daha az aldı ve altı basamak gerileyerek yedinci sırada yer aldı.
 
Kanal D’nin yeni programı, oyuncu İlker Ayrık’ın sunduğu “Ben Bilmem Eşim Bilir” iyi bir başlangıç yaptı. Program tüm kişilerde beşinci olurken, AB’de ikinciliği elde etti.
 
Star TV’nin komedi dizisi “İşler Güçler” ise geçen haftaya göre tüm kişilerde gerilerken, AB’de yükseldi. Dizi tüm kişilerde on üç sıra gerileyerek yirmi üçüncü olurken, AB’deyse dört basamak yükselerek beşinci oldu.
 
Dün akşam ilk bölümü yayınlanan FOX’un Metin Akpınar’lı dizisi “Aşkın Halleri”, tüm kişilerde yaklaşık dokuz share alarak onuncu olurken, AB’de ise on iki share alarak altıncı sırada yer aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.