Dünün Galibi “Öyle Bir Geçer Zaman Ki”

270

 

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre, Kanal D’nin dizisi Öyle Bir Geçer Zaman Ki her iki kategoride de en yakın rakibinin iki katı rating alarak birinci oldu. Öyle Bir Geçer Zaman Ki tüm kişilerde 15,66 rating, AB’de ise 16,53 rating aldı.

"Pis Yedili" ve "Kim Milyoner Olmak İster" Yükselişte

Show TV’nin dizisi Pis Yedili tüm kişilerde geçen haftaya göre bir rating daha fazla aldı ve sıralamada bir basamak yükselerek ikinci oldu. Pis Yedili AB’de ise 6 rating alarak altıncı oldu. ATV’nin yarışması Kim Milyoner Olmak İster dün gecenin yükselen yapımlarından biri oldu. AB’de geçen haftaya göre bir buçuk rating daha fazla alan ATV’nin yarışması, sıralamada bir basamak yükselerek üçüncü oldu. Kim Milyoner Olmak İster tüm kişilerde ise altıncı oldu. 

TRT’nin dönem dizisi Seksenler ise bu hafta da AB’de küçük bir düşüş yaşayarak sıralamada bir basamak geriledi. AB’de 7.68 rating alarak dördüncü olan Seksenler, tüm kişilerde ise on share’in altında kaldı.

"Uçurum" Çıkışını Sürdüremedi

Dün akşam üçüncü bölümü yayınlanan ATV’nin yeni dizisi Uçurum, geçen hafta yaptığı çıkışı bu hafta sürdüremedi. Hem tüm kişilerde hem de AB’de geçen haftaya göre daha az rating alan Uçurum, her iki kategoride de on share’in altında kaldı. 

 

6 Mart Rating Tablosu İçin Tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.