Dünün Galibi ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’

262

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre Kanal D’nin dizisi “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” her hafta olduğu gibi dün de rahat bir birincilik elde etti.

Show TV’nin gençlik dizisi “Pis Yedili”, geçen hafta olduğu gibi tüm kişilerde ikinci, AB’de ise altıncı oldu. Pis Yedili tüm kişilerde geçen haftaya yarım rating daha fazla aldı.

TRT 1’in komedi dizisi “Seksenler” ise AB grubunda yaklaşık bir rating daha az almasına rağmen sıralamadaki yerini korudu ve ikinci oldu. “Seksenler” tüm kişilerde ise üç sıra gerileyerek dokuzuncu oldu.

ATV’de yayınlanan “Uçurum” geçen haftaya göre AB grubunda bir sıra yükselerek beşinci olurken, tüm kişilerde ise sıralamadaki yerini koruyarak onuncu oldu.

Fox’un günlük dizisi “Unutma Beni” dün akşam her iki kategoride de beşinci olarak iyi bir performans sergiledi. Önceki güne göre sıralamadaki yerini koruyan dizi AB’de ise dört basamak yükseldi.

Star TV’nin dizisi “Firar” ise tüm kişilerde geçen hafta olduğu gibi yirmi yedinci olurken, AB’de ise sadece üç share alarak altmış birinci olabildi. 

 

22 Mayıs Salı Rating Tablosu için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.