Dünün Galibi “Survivor-Ünlüler Gönüllüler”

346

 

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre Show TV’de yayınlanan “Survivor- Ünlüler Gönüllüler”, geçen hafta olduğu gibi her iki kategoride de birinci oldu.

Kanal D’nin dizisi “Umutsuz Ev Kadınları” tüm kişilerde geçen haftaki sırlamasını koruyarak üçüncü olurken, AB grubunda ise bir basamak gerileyerek dördüncü oldu.

ATV’de yayınlanan “Kim Milyoner Olmak İster?”, dünün yükselen yapımlarından biri oldu. Yarışma geçen haftaya göre tüm kişilerde iki rating daha fazla aldı ve sıralamada on basamak birden yükselerek beşinci oldu. “Kim Milyoner Olmak İster?” AB’de ise üç buçuk rating daha fazla alarak sıralamada beş sıra yükseldi ve üçüncülüğü elde etti.

ATV’nin dizisi “2 Yaka Bir İsmail”, dün akşam yayınlanan üçüncü bölümüyle AB grubunda on share’in üstüne çıkabildi. AB grubunda geçen haftaya göre yaklaşık bir rating daha fazla alan dizi, sıralamada beş basamak yükselerek altıncılığı elde etti. Dizi tüm kişilerde de bir basamak yükselerek onuncu oldu.

STV’de yayınlanan “Farklı Desenler” geçen haftaya göre her iki kategoride de düşüş yaşadı. “Farklı Desenler” tüm kişilerde iki basamak gerileyerek altıncı olurken, AB’de de beş basamak gerileyerek yirmi üçüncü olabildi.

Star TV’nin dizisi “Behzat Ç.” de dünün düşüş yaşayan yapımlarından biri oldu. “Behzat Ç.” Geçen haftaya göre tüm kişilerde iki basamak gerileyerek on sekizinci olurken, AB’de ise beş sıra gerileyerek on birinci oldu. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.