Dünün Galibi ”Yetenek Sizsiniz Türkiye”

422

 

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre, Yetenek Sizsiniz Türkiye her hafta olduğu gibi cumartesinin birincisi oldu. Tüm kişilerde 9.99 rating alan Yetenek Sizsiniz Türkiye, AB’de ise 9.96 rating aldı. Fox’un dizisi Lale Devri ise iki kategoride de ikinciliği elde etti.

STV’nin dizisi Şefkat Tepe her zaman olduğu gibi tüm kişilerde başarılı bir performans sergiledi. Tüm kişilerde  7.59 rating alarak üçüncü olan Şefkat Tepe, AB’de de ratingini ikiye katladı. AB’de geçtiğimiz hafta altmış ikinci olan dizi, dün yirminci oldu.

Star TV’nin dizisi İffet ise  AB’de  ratingini bir buçuk puan arttırdı ve sıralamada beş basamak yükseldi. İffet tüm kişilerde ise 4 ratingle onuncu oldu.

ATV’de yayınlanan  komedi dizisi Yahşi Cazibe, tüm kişilerde geçen haftaya bir rating daha fazl aldı ve sıralamada sekiz basamak yükselerek yedinci oldu. Yahşi Cazibe AB’de ise 3.41 ratingle sekizinci oldu.

Kanal D’nin dizisi Keşanlı Ali Destanı düşüşe devam ediyor. Tüm kişilerde geçen haftaya göre üç sıra gerileyerek yirmi üçüncü olan dizi AB’de ise sekiz sıra geriledi ve yirmi altıncı oldu. 

 

10 Mart Cumartesi Rating Tablosu İçin Tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.