Dünün Galipleri “Stadyum” ve “Lale Devri”

358

 

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre Fox TV’nin dizisi “Lale Devri”, tüm kişilerde 8 rating alarak binciliği elde etti. “Lale Devri” AB’de ise “Stadyum”un ardından ikinci oldu. TRT 1’de yayınlanan “Stadyum Derbi Özel” AB’de 7,84 rating alarak birinci oldu. Fenerbahçe-Galatasaray maçından görüntüleri yayınlayan “Stadyum” tüm kişilerde ise üçüncü oldu.

STV’de yayınlanan “Şefkat Tepe”, tüm kişilerde geçen haftaya göre yarım puan rating aldı ve sıralamada bir basamak yükselerek ikinci oldu. “Şefkat Tepe” AB’de ise otuz birinci oldu.

Star TV’nin dizisi “İffet”, AB’de geçen haftaya göre bir buçuk rating daha fazla alarak üçüncü oldu. “İffet” tüm kişilerde ise yarım puan daha fazla aldı ve sıralamada dört basamak yükselerek altıncı oldu.

ATV’nin komedi dizisi “Yahşi Cazibe”, geçen haftaya göre hem tüm kişilerde hem de AB’de yarım puan daha fazla rating aldı. “Yahşi Cazibe” tüm kişilerde beşinci, AB’de ise yedinci oldu.

Kanal D’de yayınlanan “Keşanlı Ali Destanı” tüm kişilerde geçen hafta olduğu gibi yirmi üçüncü oldu. “Keşanlı Ali Destanı” AB’de ise yedi share’le yirmi ikinci oldu. 

 

17 Mart Cumartesi Rating Tablosu İçin Tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.