“Düşman Kardeşler” Zirvede Başladı

222

 

 
SBT Analiz’in ölçümlerine göre Show TV’nin dizisi “Düşman Kardeşler” tüm kişilerde en yakın rakibinin bir puan önünde birinciliği elde etti. Dizi AB’deyse on bir share alarak beşinci oldu.
Kanal D’de yayınlanan “Bu Son Olsun” filmi ise AB grubunda birinciliği elde etti. Film tüm kişilerdeyse beşinci sırada yer aldı.
Star TV’nin günlük dizisi “Beni Affet” her iki kategoride de ikinci olarak iyi bir performans sergiledi. Dizi önceki güne göre tüm kişilerde dört basamak, AB’de de iki basamak yükseldi.
Star TV’nin dün akşam ikinci bölümü yayınlanan komedi dizisi “İşler Güçler” ise AB’de yükselirken, tüm kişilerde düşüş yaşadı. AB’de bir basamak yükselerek dördüncü olan dizi, tüm kişilerde beş sıra düşüş yaşayarak yirminci oldu.
Show TV’de tekrar bölümleri yayınlanan fenomen dizi “Doktorlar”, her sene olduğu gibi bu yaza da damga vuracak gibi görünüyor. Tüm kişilerde önceki güne göre on dört basamak yükselerek altıncı sırada yer alan dizi, AB’de de iki basamak yükselerek yirmi beşini oldu.
Show TV’de tekrar bölümleri yayınlanan “Adını Feriha Koydum” da önceki güne göre iki kategoride de yükseldi. Tüm kişilerde on dört basamak birden yükselerek onuncu olan dizi, AB sıralamasında yedi basamak tırmanarak on dördüncü oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.