Ecem Üstündağ’a Dublör Aranıyor

931
"'Zengin Kız Fakir Oğlan'ın Biricik'i Ecem Özkaya Üstündağ doğum yapmak üzere. O nedenle yapımcı Birol Güven, ona çok benzeyen birini Biricik yapmaya karar verdi.
Mint Yapım, yarın akşam TRT 1’de 58’inci bölümü yayınlanacak 'Zengin Kız Fakir Oğlan' dizisinin başrolüne dublör arıyor…
“Nasıl yani?” dediğinizi duyar gibiyim…
Senaryosunu Birol Güven’in yazdığı, yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat’ın yaptığı dizinin başrol oyuncusu Ecem Özkaya Üstündağ, “Zengin Kız Fakir Oğlan”da canlandırdığı “Biricik” gibi gerçek hayatta da hamile…
Dizi tutkunlarının  “Kurtlar Vadisi Pusu”daki “Muro” karakteriyle sevdiği Mustafa Üstündağ ile evli olan Ecem Özkaya Üstündağ’ın karnı burnunda; doğurdu doğuracak.
Ecem Özkaya Üstündağ’ın lohusa haliyle kamera karşısına geçmesi olanaksız.
O nedenle dizinin yapımcısı ve senaristi Birol Güven, Ecem Özkaya Üstündağ’ın kameralardan uzak kalacağı dönemde genç oyuncuya çok benzeyen birini “Biricik” yapmaya karar verdi.
Dün konuştuğum Birol Güven’in “A Planı”, doğum yapana kadar Ecem Özkaya Üstündağ’a çok benzeyen birini bulup, onun yerine kamera karşısına geçirmekti.
Bakalım Birol Güven, Ecem Özkaya Üstandağ  doğum yapıncaya kadar onun yerine “Biricik”i oynatacağı benzerini bulacak mı?
“Fakir Oğlan”a aradığı  yeni “Zengin Kız”ı bulamazsa Birol Güven’in “B Planı”   ne olacak?
Bekleyip, göreceğiz…"
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.