Emir’in İntikam Oyunu, Aşk Oyununa mı Dönüşecek?

404

 

 

Emir, beklenmedik karşılaşmanın Güneş’in bir oyunu olduğunu düşünürken, Güneş duygularını bastırarak Emir’in karşısında bir kez daha dik durmayı başarır. Gecenin sürprizleri ise bitmek bilmez. Yavuz’un baskını Güneş’e zor anlar yaşatırken Emir ise Yavuz’un aklına ilk şüphe tohumunu eker.

Öte yandan Güneş’in Yavuz’un kardeşi olduğunu öğrenen Hande, onu işten çıkarmaya kararlıdır. Koray, Hande’nin varlığına alışmaya çalışırken Pınar Koray’a hissettiği duygularla savaşır. Hande ise Güneş ve Emir arasında neler olduğunu öğrenmenin peşine düşer.

Bu arada Yavuz’un yurtdışından dönen ortağı Engin, Güneş’le ilgilenmeye başlar. Güneş’le ilgili endişeleri olan Yavuz, Engin’in kardeşine olan ilgisine sıcak bakar. Güneş’in oyun oynadığına inanan Emir, onu kışkırtmak için her fırsatta Hande’nin ofisine gelirken, Güneş’in dik duruşu artık sabrını zorlamaya başlar. Güneş’ten bir türlü beklediği tepkileri alamamak içten içe Emir’in kafasını karıştırır. Karşılıklı gerilen sinirler büyük ve tehlikeli bir patlamaya gebedir.

Emir’in Yolu bu akşlam saat 20:00’de Show Tv’de…

 

"Emir'in Yolu" 4. Bölüm 1. Fragman

"Emir'in Yolu" 4. Bölüm 2. Fragman

Emir'in "Adını Feriha Koydum"a Vedası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.