Erdal Beşikçioğlu İstanbul’a Taşındı

1017
Saç ve sakalında değişiklik yaptığı gözlenen başarılı oyuncu, İbrahim Çelikkol, Selen Soyder, Yurdaer Okur ve Nehir Erdoğan’la kamera karşısına geçecek. 
Yıllardır fenomen dizi “Kurtlar Vadisi”nin senaristliğini yapan ve Vadi’nin yapımcısı Raci Şaşmaz ile iş ortaklıkları da bulunan Bahadır Özdener-Cüneyt Aysan ikilisi geçtiğimiz aylarda Pana Film ve “Kurtlar Vadisi”nden ayrılmıştı. Bu ikili gelecek sezon Star TV’de yayınlanacak ve tanıtımıyla büyük beklenti oluşturan yeni diziyi yazıyor. Kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, İbrahim Çelikkol, Yurdaer Okur ve  Selen Soyder gibi önemli oyuncuları barından dizinin çekimleri başladı.
Çekim sırasında dizide doktoru canlandıran  Selen Soyder ile  fotoğraf çektirip sosyal medyadan paylaşan senarist Bahadır Özdener, fotoğrafın altına “Dünyanın en güzel doktoruna iki ciğerim emanet” yazdı
“Behzat Ç.”den sonra “Herkes Düşmanını Tanıyacak” dizisinde başrolü üstlenen Erdal Beşikçioğlu, Ankara’dan İstanbul’a taşındı..
Yönetmenliğini Onur Tan’ın yaptığı ve ‘Herkes düşmanını tanıyacak’ sloganıyla tanıtımları dönen Reaksiyon Film imzalı diziye, “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” dizisinde canlandırdığı Akbaba karakteriyle ünlenen Berkan Şal dahil oldu. Berkan Şal, dizide Tayfun karakterini canlandıracak.
 
DİZİDE KİM HANGİ ROLDE?
 
İbrahim Çelikkol ordudan atılan bir bordo bereliyi canlandırırken; İsmail Demirci ise teşkilattan atılan bir özel harekatçıyı canlandıracak. Erdal Beşikçioğlu ise emekli istihbaratçı olacak. Kevork Malikyan ise başbakanlık müşteşarı olacak. Görevlerinden atılan kişiler işin arkasındakileri ararken birçok olayla karşılaşacak ve dizi bunları anlatacak.
 
Dizide anlatılacaklardan biri de şöyle:
 
Diziyle ilgili gelen bilgilerde devlet ve devletler arasındaki güç savaşlarının gerçek olaylardan yola çıkılarak anlatılacağı söyleniyor.
 
O kadar çok olay var ki…
 
Dizide işlenecek konulardan biri 2001’de Malatya’da düştüğü söylenen CASA tipi askeri nakliye uçağı. Genelkurmay Özel Kuvvetler Komutanlığı Hava Grubu’na ait CASA CN235 tipi hafif nakliye uçağı, içindeki 34 askerle Malatya yakınlarında düşmüştü!
Dizide işlenecek ‘gerçek olaylardan’ biri bu olacak mesela.
Dizinin yönetmen koltuğunda Onur Tan otururken; senaristler ise “Kurtlar Vadisi Pusu”da da görev almış olan Ozan Aksungur ve “Yasak” dizisinin senaristi Emre Özdür olacak.Dizinin müziklerini ise “Muhteşem Yüzyıl”ın da müziklerini yapan Fahir Atakoğlu yapacak.
 
KİM, KİMDİR?
 
Oğuz – İbrahim Çelikkol
Zeynep – Selen Soyder
Duygu – Nehir Erdoğan
Tekin – İsmail Demirci
Yavuz – Erdal Beşikçioğlu
Gürkan – Yurdaer Okur
Tayfun – Berkan Şal
Mehmet Rauf – Erdal Küçükkömürcü
Fatoş – Melis İşiten
Müsteşar – Kevork Malikyan
Ferhat – Savaş Özdemir
Sedef – Gaye Cankaya
Aysel – Feyha Çelenk
 

 


video

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.