Erdal Özyağcılar’a Ağır Suçlama

321

 

 
 
Biri Midilli’de diğeri Ayvalık’ta,  biri Türk diğeri Yunan iki eşiyle yaşayan bir balıkçının hikayesini anlatıyordu  ‘2 Yaka Bir İsmail’. Dizinin ömrü kısa oldu.  Bundan sonra işler bir parça çatallaşıyor çünkü oyuncu Gülsüm Kamu’nun   ortaya attığı bir iddia var. Kamu, Erdal Özyağcılar’ın dizinin hikayesini   kendisinden çaldığını öne sürüyor. 
 
Özyağcılar’a ‘Karadağlar’   dizisinde oynarken senaryoyu anlattığını belirten Gülsüm Kamu, “Ben biri   Türkiye’de, diğeri Yunanistan’ta iki eşi  bulunan ve hafızasını kaybeden bir kadının hikayesini gerilim dizisi şeklinde yazdım ve bunu da notere tescil ettirdim. Ardından Erdal Özyağcılar’a hikayeden bahsettim. Bu yaz  ekranda ‘2 Yaka Bir  İsmail’i görünce büyük şok yaşadım” dedi. 
 
Kamu şöyle devam etti: “Kadını almış erkek yapmış, gerilimi komediye çevirmiş  ama sonuçta temel hikaye benim. Erdal ekmeğimle oynadı. Çünkü ben  projeyi bir yapımcıya vermiştim, onun üzerinde  çalışılırken ‘2 Yaka Bir İsmail’ yayınlanmaya başlandı. Senaryomu  geri gönderdiler.” 
 
İddiaları sorduğumuz Erdal  Özyağcılar’sa “Böyle abuk sabuk iddialara cevap vermiyorum. Çünkü çok komik ve benim dışımda olan bir şey” dedi.
 
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.