Erkenci Kuş 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Erkenci Kuş 2. bölümü ile bu akşam 20.00’de Startv’de!

Erkenci Kuş 2. bölüm fragmanları yayınlandı. İki yeni fragmanı ile yeni bölümden ipuçları veren dizide Can ve Sanem birbirlerini bulmaya daha çok yaklaşıyor.
Aysun ve Mevkıbe’nin birbirlerine düşmeleri ortaya eğlenceli görüntülerin çıkmasına neden olacak. Peki, Sanem ve Can ilişkisi Erkenci Kuş yeni bölümde nasıl bir şekil alacak ve ikili birbirlerine itirafta bulunabilecek mi?

Erkenci Kuş fragman videosu Aylin’in Can’ın planını bozmak adına elinden geleni yapacağını gösterdi. Sanem’in şirketteki toplantıya katılırken camı görmemesi küçük bir kaza atlamasına neden oldu.

Önceki bölümde neler oldu?

Can’ın evine izinsiz giren Sanem, fotoğrafik hafızasını kullanarak o an için kurtulmayı başarır, ancak başını hiç düşünmediği bir başka belaya sokmuştur, üstelik bu defa kurtulması o kadar kolay olmayacaktır. Üstelik mahalleye döndüğünde Aysun ve Mevkıbe’yi birbirine girmiş bulur ve elbette buna da farkında olmadan kendisi neden olmuştur. Can, büyük bir havayolu şirketinden iş bağlamak üzeredir, Aylin ise bunu bozmak için elinden geleni yapacaktır. Sanem istemeden bu olayın merkezinde bulur kendini.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.