Erkenci kuş dizisinin tanıtımı ve ilk kareler yayılandı. Merakla beklenen Erkenci Kuş dizi çekimlerine başlandı. Tesadüfen bir reklam ajansında karşılaşan Sanem ve Can’ın büyük aşkını anlatacak olan dizinin tanıtımı yayınladı. Demet Özdemir ve Can Yaman’ın başrollerini paylaştığı dizi Star Tv’de yayınlanacak. Dizinin yönetmenliğini Çağrı Bayrak, senaristliğini ise Ayşe Kutlu yapıyor.

Nerede Çekiliyor?

Dizinin çekimlerine Tuzla’da başlandı. Sürükleyici hikayesiyle izleyiciyi ekran başına kitlemesi beklenen Erkenci Kuş geniş oyuncu kadrosu ile diziye olan merakı artıyor.

Dizinin Oyuncu kadrosunda kimler var?

Erkenci kuş dizi

Merakla beklenen Erkenci Kuş dizi oyuncu kadrosunda başrollerin yanı sıra Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Mehmet Cihan Ercan, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Zeynep Kızıltan, Sibel Şişman da bulunuyor. Dizinin ne zaman başlayacağı hakkında bir açıklama henüz yapılmadı.

Dizinin konusu:

Erkenci kuş dizi

Sanem’in, babası Nihat’ın bir bakkal dükkanı vardır. Küçük yaşlardan itibaren her sabah çok erken saatlerde nefes darlığı yaşayan babasının yerine bakkalı açan Sanem, ablası Lale’nin tam tersi doğal, neşeli ve yaşam dolu bir genç kızdır. Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes’te eleman arandığını duyunca iş başvurusu yapacak ve dizide macera da ondan sonra başlayacak.

Derginin patronu Aziz beyin iki oğlu var; Can ve Emre… Sanem işlerin pek de yolunda gitmediği dergide çalışmaya başladıktan sonra bir anda kendisini ilginç olayların içinde bulacak. Can Yaman’ın canlandıracağı patronun oğlu Can Divit’le arasında tesadüflerle başlayan yakınlaşma olayların yönünü değiştirecek. Son derece maceracı bir ruha sahip olan Can, şehir hayatının küçük hesaplarından uzak doğayı seven sportmen bir gençtir. Bu özellikleri Sanem’le arasında özel bir bağın kurulmasına da neden olacak.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.