Erkenci Kuş Yayın Tarihi Belli Oldu! (2. Fragman)

Yaz dizilerinin arasında en çok beklenen yapım olan Erkenci Kuş ilk bölümü ile 26 Haziran’da başlıyor.

Oyuncu kadrosu ve özellikle başrollerindeki çift ile heyecanı iyice tırmandıran Erkenci Kuş, Demet Özdemir ve Can Yaman’nın uyumuyla reytinglerin tozunu atacak gibi duruyor.

erkenci kuş

Reklam ajansı sahibi Can karakteri ile şirkete yeni giren Sanem arasında gerçekleşecek tesadüfi bir aşk sonucu hikaye başlayacak.

Dizinin kadrosunda Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Ceren Taşçı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik gibi oyuncular bulunuyor.

Erkenci Kuş Konusu:

Erkenci Kuş”ta olaylar Sanem’in, babası Nihat’ın yerine aileye ait bakkalı açmasıyla başlayacak. Küçük yaşlardan itibaren her sabah çok erken saatlerde nefes darlığı yaşayan babasının yerine bakkalı açan Sanem, ablası Lale’nin tam tersi doğal, neşeli ve yaşam dolu bir genç kızdır. Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes’te eleman arandığını duyunca iş başvusu yapacak ve dizide macera da ondan sonra başlayacak. Derginin patronu Aziz beyin iki oğlu var; Can ve Emre…

 

Sanem işlerin pek de yolunda gitmediği dergide çalışmaya başladıktan sonra bir anda kendisini ilginç olayların içinde bulacak. Can Yaman’ın canlandıracağı patronun oğlu Can Divit’le arasında tesadüflerle başlayan yakınlaşma olayların yönünü değiştirecek. Son derece maceracı bir ruha sahip olan Can, şehir hayatının küçük hesaplarından uzak doğayı seven sportmen bir gençtir. Bu özellikleri Sanem’le arasında özel bir bağın kurulmasına da neden olacak.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.