Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sezon Finali Fragmanı Yayınladı

Salı günlerinin çok seyredilen dizilerinden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali yapıyor.

eşkiya dünyaya hükümdar olmaz sezon finali

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde heyecan dorukta. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 107. yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de ATV’de…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 107. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

eşkiya dünyaya hükümdar olmaz sezon finali

Yaşar’a düzenlenen suikastten sonra dostlarını bir bir ölüme yollayan Çakırbeylilerin tutunacağı tek şey kalmıştır; intikam… Bu ölüm kalım harbinde düşmanından bir adım önde olması gerektiğini bilen Hızır savaşa girdiği gücün de farkındadır. Bunun için silahlar kuşanılmadan önce çok iyi bir plan yapılmalıdır. Önce Hızır’ı sonra Ünal’ı bitirmek isteyen Sam de Ziya ile pazarlıklara devam eder.

eşkiya dünyaya hükümdar olmaz sezon finali

Gözlerinin önünde yaşanan korkunç olaydan sonra Hızır’a sarılıp, eve geri çağırması beklenen Meryem, aksine daha kararlı bir şekilde mahkemeye gitmek ister. Meryem’e yaşattıklarının ağırlığının farkında olan Hızır ise diretmekten vazgeçecektir. Daha fazla acıyı göğüslemesini istemediği karısıyla gittikleri duruşma salonunda belki de son kez bir arada olacaklardır.

GEÇEN HAFTA NE OLMUŞTU?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanan 106. bölümünde, ava giderken avlanan Kudret’in artık kaçacak yeri kalmamıştır. Bu sayede düşmanıyla karşı karşıya gelen Tipi, nihayet aklının kabullenmediği gerçeklerle yüzleşir. Bu yeni travma ile birlikte hafızası yerine geldiğinde, eski haline dönen Tipi’yi kontrol altına almak kolay olmayacaktır. Derya ile yeni bir hayat kurabilmek uğruna silahından vazgeçen Yaşar’ın da düşmanıyla yüzleşme fırsatı bulduğunda verdiği sözden dönüp dönmeyeceği merak konusudur.

eşkiya dünyaya hükümdar olmaz sezon finali

Sırasıyla Yaşar ve Hızır’ı yok etmek isteyen Sam, ölüm makinası olarak bilinen Ziya’yı daha hızlı hareket etmesi konusunda uyarır. Dost görünümlü düşmanların durmadan Cia ile yaptığı pazarlıklar, şimdiye kadar sakin ve temkinli davranan Alparslan’ın dahi sabrını taşıracaktır. Çakırbeyli hanesinde herkes tehlikede olan evliliklerin peşine düşmüşken Hızır ve Meryem inatlaşmaya devam ederler. Bu diretmeler neticesinde yeni bir hamleyle atağa geçen Meryem’in planı bu kez Hızır’ı yalnızlaştırmak üzere olacaktır.

  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 1. Tanıtım

Bakalım bizleri bu akşam Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali’nde neler bekliyor!

Öne Çıkan Benzer İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.