Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da dizi seti durmadı!

580

Atv dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle ekrana gelecek. Bu akşam 163. bölümüyle ekrana gelecek Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde neler olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da dizi seti durmadı - Sayfa:1

Coronavirüs salgını nedeniyle dizi setleri çekime ara verdi. Ancak Atv dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da dizi seti durmadı - Sayfa:2

Başrollerinde Oktay Kaynarca (Hızır Çakırbeyli), Sanem Çelik (Ceylan), Burak Sergen (Feyyaz Meftun), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Sabina Toziya (Hayriye Çakırbeyli)’nin yer aldığı dizinin bu akşam yayınlanacak 163. bölüm detayları şöyle:

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da dizi seti durmadı - Sayfa:3

Nasuh’u tuzağa çeken Çakırbeylilerin planı kusursuz işlerken Façalılara yapılan saldırı elde edilecek zafere gölge düşürür.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da dizi seti durmadı - Sayfa:4

Kardeşinin acı çığlıklarına tanık olan Haşmet’in, Ömür ve İlyas ikilisinin en büyük hayalini yok etmek isteyenlerden alacağı intikam hızlı ve acılı olacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da dizi seti durmadı - Sayfa:5

Çakırbeyliler, Ceylan’dan gelen bilgiler doğrultusunda bir strateji belirlemeye çalışırken, Feyyaz’ın yeni işbirlikçileri daha önce hiç görülmemiş bir taktikle saldırıya geçmeyi hedeflemektedir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da dizi seti durmadı - Sayfa:6

Bunun için masayla ilgili araştırmalar yaparak bir şema oluşturmaya çalışırlar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da dizi seti durmadı - Sayfa:7

Hızır’ın başında olduğu yapıda kimin hangi gücü temsil ettiğini ortaya çıkararak bir ölüm haritası çizecekler ve vakit kaybetmeden harekete geçeceklerdir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da dizi seti durmadı - Sayfa:8

Oluşturdukları kara listenin başlarında yer alan bir ismin acı kaybı ise Kasaplar olarak anılan yeni düşmanın ilk zaferi olacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da dizi seti durmadı - Sayfa:9
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da dizi seti durmadı - Sayfa:10

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin