‘Eve Düşen Yıldırım’ Cuma Günü Başlıyor!

602

Yapımcılığını MedYapım’ın üstlendiği dizide 2011 Türkiye 2. Güzeli Gizem Karaca, Murat Han, Mehmetcan Minciözlü ve Seda Akman kamera karşısına geçiyor. Nahid Sırrı Örik'in aynı adlı hikayesinden yorumlanan "Eve Düşen Yıldırım" dizisi, babası ölen güzel bir genç kızın hiç tanımadığı amcasının evine yerleşmesiyle başlayan olayları anlatıyor.

Daha önce Muhteşem Yüzyıl’da  4 bölüm cariye olarak kamera karşısına geçen Gizem Karaca, yeni rolü için çok sıkı hazırlanıyor. Gerçek anlamda ilk oyunculuk deneyimini "Eve Düşen Yıldırım"da yaşayan Gizem Karaca, Muazzez karakterinin altından başarıyla kalkacağına inanıyor. Karaca, şu sıralar oyunculuk dersleri de alıyor.

Med Yapım'ın sahibi Fatih Aksoy, Gizem Karaca için "Onda bir yıldız ışığı var. İzleyenleri ekran başında kendine hayran bırakacak" yorumunu yaptı.

Meryem Gül'ün kaleme aldığı, Mehmet Bahadır Er'in yönettiği dizide Namık karakterini Murat Han, Ahmet şükrü karakterini Ergun Uçucu, , Muazzez karakterini Gizem Karaca, Sait karakterini  Mehmetcan Mincinozlu, Şayeste karakterini Seda Akman, Perihan karakterini Suzan Aksoy ve Halil karakterini ise Şencan Güleryüz canlandırıyor.

 

><!

"Eve Düşen Yıldırım" Facebook Fan Sayfası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.