“Eve Düşen Yıldırım”ın Önlenemez Yükselişi

283

 

Show TV’de Cuma akşamı ikinci bölümü yayınlanan “Eve Düşen Yıldırım” hem rating listesine hem de Twitter’a yıldırım gibi düştü. Yayınlandığı ilk hafta tüm kişilerde rating listesine yedinci sırasından giriş yapan dizi bu hafta bir buçuk rating daha fazla alarak iki sıra birden yükseldi. “Eve Düşen Yıldırım”  AB’de de yükselerek sıralamada bir sıra yükseldi ve beşinci oldu.

“Beyaz Show” Yarı Yarıya İzleyici Kaybetti

“Eve Düşen Yıldırım”, tıpkı geçen hafta olduğu gibi bu hafta da yayınladığı saat diliminde karşısındaki tüm rakipleri geride bıraktı. Eve Düşen Yıldırım yayınlanmaya başlamadan önce Cuma geceleri rating listesini domine eden üç dizi (Adını Feriha Koydum, Yalan Dünya ve Hayat Devam Ediyor) bittikten sonra Beyaz Show’un hakimiyeti başlıyordu ancak “Yıldırım” bu hakimiyete son verdi. İki hafta öncesine kadar AB’de yaklaşık 30 share alan Beyaz Show dünyaca ünlü isimleri konuk almasına rağmen, Eve Düşen Yıldırım’ın karşısında tutunamayarak 15-16 share’e kadar düştü. 

Sosyal Medyada da Çok Konuşuluyor

Eve Düşen Yıldırım’ın bu çıkışı sosyal medyada da karşılık buldu. Geçen hafta Twitter’ın en çok konuşulan konularından biri olan Eve Düşen Yıldırım Cuma akşamı da trend topic oldu.

İşte twitter’daki Eve Düşen Yıldırım yorumlarından bazıları:

@Asenaaaa

Eve düşen yıldırım favori dizim

@eedaerdem

Ferihadan sonra eve düşen yıldırım'ı izliyorum. Güzel diziymiş beğendim.

@aytacakinci

yeni favori dizim : eve düşen yıldırım

@liammyloves

Muazzez eve düşen yıldırım degil,hortum kasırga

@DenizzKaraca

sıra Eve Düşen Yıldırım da çok güzel dizi çok !!

 

Eve Düşen Yıldırım 3. Bölüm Fragmanı

><!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.