‘Eve Düşen Yıldırım’ın Saati Değişti!

336

 

 
Yayın saati değişen "Eve Düşen Yıldırım"ın bu akşamki bölümünde; Sait, Muazzez'in akıbetini öğrenmek için Namık'ın iki dudağına bakıyor. Namık, doğruları söylememekte kararlı, kardeşine yaşattığı vicdan azabıyla da Muazzez'e giden yolda, önüne çıkacak tüm engelleri ortadan kaldırmak istiyor.
 
Halil'in Yeni Planı
 
Tunçel ailesini hep can evinden vuran Halil, yeni bir planla ortaya çıkıyor. Halil, öyle "ince hesaplar" yapıyor ki, Ahmet Şükrü'ye imzalattığı bir dosya, Namık'ı çileden çıkarıyor ve Namık, babasıyla karşı karşıya geliyor.
 
Sait Pınar'dan Yardım İstiyor
 
Muazzez'i bulmak için Gaffur'un büyük desteğini alan Sait, Pınar'dan da yardım istiyor. Pınar, unutamadığı sevgilisini tekrar kazanabilmek adına Halil ile Sait'i karşı karşıya getiriyor. Halil'in Sait'e olan rahat tavırları yetmezmiş gibi, o anda kapıda görünen davetsiz misafir ise işin seyrini bir anda değiştiriyor. 
 
Muazzez'i bulmak için bir umutla Polonezköy'deki evlerine giden Sait, Muazzez'i gördükten sonra şok oluyor. Yaşanan kazanın ardından kendisinin suçsuz olduğunu ispat etmeye çalışan Sait'in duyduğu bir ses, planlarını altüst ediyor.
 

><!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.