Evlilik Sezonuna Özel:Dizilerdeki 5 Büyüleyici Evlilik

Yaz ayının gelmesiyle birlikte evlilik sezonu da açıldı demek pek yanlış olmaz. Televizyonda görüp de ah benim düğünüm böyle olmalı dediğiniz kim bilir kaç tane dizi oldu. Hala kararsızlar ya da karar verip de içine sinmeyenler için sevginin ve mutluluğun arttığı yaz mevsiminde, akıllarda kalan düğünleri derlemeye karar verdik.

1Medcezir- Yaman & Mira Evlilik

Sezonlar boyunca bizi ekrana kitleyen Yaman&Mira aşkı her ne kadar kötü sonla bitecek diye bizi korkutsa da arada sırada Mira ölecek mi acaba diye düşündürürken mutlu bir sonla bitti. Yaman ve Mira’nın düğünün hatırlayacak olursak neler vardı neler. Son yıllardaki kumsal düğünlerindeki artışın sebebi oldular. Hazırlıklardan düğüne kadar olan sürenin her evresi anlatılmaz yaşanır olduğu için sizi hemen alttaki Yaman& Mira ‘nın evliliklerinin her aşaması için sizi şöyle alalım.

Hazırlıklar ;

Nikah için;

Nikah sonrası eğlence için ise;

2İstanbullu Gelin- Akif&Senem

İstanbullu Gelin’in en bıcır bıcır en eğlenceli çiftlerinden birisi de Akif ve Senem olarak bu sezon ekranlara yansıdı. Böyle eğlenceli bir çiftten ise öyle durağan bir şey hiç beklenir mi? Düğün dansından tuttun da  çiftin fotoğraf çekimine kadar  bizi bol bol güldürdüler. İnsanın en mutlu gününde gerginliklerini bir kenara bırakıp daha da mutlu daha da enerjik olduğu zaman daha  güzel geçirebileceklerini gördük.

3Siyah Beyaz Aşk- Ferhat&Aslı

Bir dargın bir barışık ama hep aşkı doruklarda yaşayan bir çift olarak bizi ekranlara bağlayan Ferhat ve Aslı’nın düğününden romantik dans sahnesiyle hatırlayalım istedik.

4Kara Para Aşk- Ömer&Elif

Dizinin başladığı günden beri birçok zorluğa göğüs gerip sonunda da mutluluğu bulan çift, masal gibi bir düğünle evlendiler.

5Karadayı- Feride& Mahir

Feride ve Mahir’in tüm zorluklara göğüs gerip en sonunda mutluluğu kucakladılar. En sade evliklerden biri olarak karşımıza çıkan Feride ve Mahir’in evlilkleri sade, şık ve çok az kişinin katılımıyla yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.