Fantastik Canavarlar 3: şimdiye kadar bildiklerimiz

102

Merlin’in sakalı, üçüncü Fantastik Canavarlar filmi hakkında pek çok sorumuz var! Birincisi, adı ne olacak? Bir adı var ve oyuncular bunu biliyor gibi görünüyor ancak henüz açıklanmadı. Fantastic Beasts and Where to Find Them ve Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald’ı takip edecek ve planlanan devam filmleri Fantastic Beasts 4 ve Fantastic Beasts 5’ten önce gelecek olan film hakkında bu noktada bildiklerimiz. Gözünüzü bu kılavuzda tutun, çünkü baykuşlar uçarken onu yeni bilgilerle güncelleyeceğiz.

Fantastik Canavarlar 3 Çıkış Tarihi Nedir?

Warner Bros. nihayet Nisan 2019’un sonlarında resmi bir çıkış tarihi yayınladı: Fantastic Beasts 3’ün şu anda 12 Kasım 2021’de açılması planlanıyor. Fantastic Beasts 3’ün başlangıçta 20 Kasım 2020’de yayınlanması umuluyordu / bekleniyordu, ardından WB Dune’a bu çıkış tarihini verdi. 

Dan Fogler (Jacob Kowalski) çekimlerin ertelendiğini, çünkü üçüncü filmin “ilk ikisinden daha büyük” olduğunu söyledi. “Devasa” filmin hazırlanması için daha fazla zamana ihtiyacı vardı ve hiçbir şeyi aceleye getirmek istemediler. Ayrıca, senarist JK Rowling’in, ikinci filmin hayranları ve eleştirmenlerle göreli hayal kırıklığından sonra üçüncü filmi Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları’ndan daha iyi hale getirmek için şu anda senaryonun üzerinde çalıştığı biliniyor.

Fantastik Canavarlar 3 Ne Hakkında Olacak?

Ah, en büyük soru! Bir hayran JK Rowling’den üçüncü filmi üç kelimeyle tarif etmesini istediğinde “Cevaplar verildi” diye yanıtladı. Bu, planlanan beş filmin üçüncüsü olduğundan, her şeyin Fantastik Canavarlar 3 ile tamamlanmayacağını biliyoruz. İlk film 1926’da New York’ta, ikinci film 1927’de çoğunlukla Paris’te çekildi. Dan Fogler, üçüncü filmin bir kısmı için Brezilya’ya gideceklerini zaten açıkladı. 

Fantastik Canavarları Kim Yönetiyor 3?

David Yates, potansiyel olarak sona kadar franchise ile devam ediyor gibi görünüyor. JK Rowling’in büyülü dünyasına Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı ile başladı ve Harry Potter ve Melez Prens ve hem Harry Potter hem de Ölüm Yadigarları filmleriyle devam etti. Fantastik Canavarlar serisinin ilk iki Potter prequel filmini yönetmek için geri döndü ve en azından üçüncü filme de kaydolmuş gibi görünüyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.