”Fatmagül” Zirvede, ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ Peşinde

492

 

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre Kanal D’de yayınlanan “Fatmagül’ün Suçu Ne?”,geçen haftaya göre tüm kişilerde yarım rating, AB’de ise iki rating daha fazla aldı.

Geçen hafta yeni bölüm yayınlamayan TNT’nin dizisi “Kurtlar Vadisi Pusu” dün akşam her iki kategoride de geceyi ikinci tamamladı.

ATV’de yayınlanan “Kim Milyoner Olmak İster?” ise geçen haftaya göre tüm kişilerde bir sıra geriledi ve dördüncü oldu. Yarışma AB’de üçüncülüğü elde etti.

Kanal D’de yayınlanan “Şanslı Masa” gecenin yükselen yapımlarından biri oldu. Geçen haftaya göre tüm kişilerde iki basamak yükselerek sekizinci olan program, AB’de ise bir buçuk rating daha fazla aldı ve dört basamak yükselerek beşinci oldu.

Show TV’nin dizisi “Suskunlar” geçen haftaya göre tüm kişilerde yükselirken, AB’de ise düşüş yaşadı. Tüm kişilerde yaklaşık bir rating daha fazla alan “Suskunlar” sıralamada dört basamak yükselerek on birinci oldu. Dizi AB grubunda ise bir ratinglik düşüş yaşayarak sıralamada iki sıra kaybetti ve sekizinci oldu.

Star TV’nin günlük dizisi “Beni Affet” tüm kişilerde beşinci olarak kanalın bu izleyici grubundaki en çok izlenen yapımı oldu. “Beni Affet” AB’de ise on dokuzuncu olabildi.

Dün akşam ikinci bölümü yayınlanan Star TV’nin yeni programı “İnsanlar Alemi” ise geçen haftaya göre tüm kişilerde yirmi basamak yükselerek otuzuncu olurken, AB grubunda da on yedi sıra yükseldi ve on beşinci oldu. 

 

10 Mayıs Perşembe Rating Tablosu için tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.