”Fatmagül” Zirvede Tek Başına

599

 

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre Kanal D’nin dizisi ““Fatmagül’ün Suçu Ne?” en yakın rakibine tüm kişilerde sekiz, AB’de de altı rating fark atarak rahat bir birincilik elde etti.

ATV’nin bilgi yarışması “Kim Milyoner Olmak İster?” ise tüm kişilerde üç sıra yükselerek üçüncü olurken, AB’de de bir basamak yükseldi ve ikinciliği elde etti.

FOX’un günlük dizisi “Unutma Beni” dün tüm kişilerde iyi bir performans sergiledi ve dördüncü oldu. “Unutma Beni” AB’de ise on ikinci olabildi.

FOX’un bir diğer günlük dizisi “Deniz Yıldızı” da dün akşamın yükselen yapımlarından biri oldu. Tüm kişilerde önceki güne göre sıralamada iki basamak yükselerek beşinci olan “Deniz Yıldızı” AB’de de üç basamak yükselerek yedinciliği elde etti.

Show TV’de yayınlanan “Suskunlar” ise “Kurtlar Vadisi Pusu” yayınlanmamasına rağmen zirveye oynayamadı ve tüm kişilerde geçen haftaya göre üç sıra gerileyerek on beşinci oldu. “Suskunlar” AB’de ise yarım rating daha fazla aldı ve iki basamak yükselerek altıncı oldu.

Star TV’nin günlük dizisi “Beni Affet” kanalın dün yayınlanan en başarılı yapımı oldu. “Beni Affet” tüm kişilerde altıncı olurken, AB’de de on beşinci oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.