Fazilet Hanım ve Kızları’ndaki İki Karmaşık Aşk Üçgeni ?

1451
aşk üçgeni

“FAZİLET HANIM VE KIZLARI’NDAKİ AŞK ÜÇGENİ”

İki sezon boyunca soluk soluğa izlediğimiz Fazilet Hanım ve Kızları bugün final yaparak televizyona veda ediyor. Her bölümde art arda gelen olaylar zinciri dizideki tempoyu hiç düşürmedi aksine tansiyonu gittikçe yükseltti.

fazilet hanım ve kızları aşk üçgeni

Bu dizinin en önemli meselesi de aşk ve aşk uğruna yapılan şeylerdi. Aşk uğruna iki sezon boyunca karakterlerin birbirleri ardından sürüklenişine tanık olduk. Dizide yanlış anlaşılmalar, gurur ve ön yargılar, geç kalmışlıklar yüzünden bir türlü mutluluk tam olarak yaşanamadı. Peki ya başlangıçtan günümüze Fazilet Hanım ve Kızları’ndaki yaşananlar aşk üçgenleri nelerdi? Kısaca bir hatırlayalım istedik…

1) Hazan, Sinan, Yağız- Aşk Üçgeni ?

fazilet hanım ve kızları aşk üçgeni

Hazan ve Sinan aşkı herkesin ilk bölümden itibaren beklediği bir aşktı. Hazan güzelleşecek ve Sinan’ın dikkatini çekip mutlu bir birlikteliğe başlayacaklardı. Bu olacak bir şeydi fakat Yağız ve Hazan aşkı tamamen sürpriz bir şekilde gelişmeye başladı. Bu aşkın gelişi ikinci sezonun başlangıcında çok belirgindi.

fazilet hanım ve kızları aşk üçgeni

Şimdi tekrardan konumuza dönecek olursak Hazan ve Sinan ilişkisi kademe kademe ilerledi. Sinan her dizide görebileceğimiz hovardalıkta bir tipti. Gününü gün ederken birden aşkın içine düşeceği çok barizdi. Hazan’ın Sinan’a neredeyse gözleri kör olmuş bir şekildeki yaşadığı duygu ilk zamanlar da çok tutarlı bir şekilde devam ederken birden aklı ona bir yanlış anlama sonucunda para teklif eden Sinan’a kaymaya başladı.

fazilet hanım ve kızları aşk üçgeni

Aslında Hazan, Sinan’a karşı hayranlık duyduğunu ve kafasındaki Sinan’ın sadece bir yansıma olduğunu fark edince her şey değişmeye başladı. İlk başlarda aralarındaki ilişki nefret boyutundayken sonrasında birbirlerini tanıdıkça birbirlerini seven bir çift oldular. Hazan’ın Sinan’la ilişkisi olduğu için ilişkilerini rahat rahat yaşamaları oldukça sancılı bir süreç oldu. Son bölümde bizi neler bekliyor çok merak ediyoruz.

  19 Şubat Pazartesi reyting sonuçları açıklandı.

2) Ece, Yasin, Selin- Aşk Üçgeni ?

fazilet hanım ve kızları aşk üçgeni
Ece ve Yasin uzun zamandır sevgili olan bir çifti. Ece’nin annesi Fazilet Hanım’ın hırsları ve Ece’yi meşhur etme tutkusu yüzünden bu çiftin sonunu getiren etmen oldu. Tam ayrıldıkları zaman Ece’nin hamile olması ve Hazım Bey’in Ece’ye karşı duyduğu aşk dolayısıyla bir anda evlenmeleri büyük şok etkisi yarattı. Bunun üzerine olaylar daha da karışmaya başladı. Selin’de ilk gördüğü günden itibaren Yasin’e aşıktı.

fazilet hanım ve kızları aşk üçgeni

Yasin’de Ece’ye duyduğu kızgınlıkla gitti Selin’le evlendi. Selin ile Yasin’in evlenmesi ortaya çıkan karışıklıkları bir türlü düzelmesine imkân sağlamadı. Silsile halinde yaşanan karışıklıklar, ölümler olaylar Yasin ve Ece’nin bir türlü birbirlerini anlamalarına imkân sağlamadı ve bir türlü mutlu olamadılar. Bakalım son bölümde yanlış anlaşılmalar kurbanı çiftimiz neler yaşayacak?

Fazilet Hanım ve Kızları’ndaki İki Karmaşık Aşk Üçgeni ?

Öne Çıkan Benzer İçerikler

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.