“Feriha” ve “Yalan Dünya” Zirveyi Paylaştılar

221

 

SBT Analiz’in ölçümlerine göre dün gece, tüm kişilerde Adını Feriha Koydum 10,14 rating alarak birinci oldu. Adını Feriha Koydum AB’de ise 9.62 ratingle ikinciliği elde etti. Kanal D’nin dizisi Yalan Dünya ise AB’de en yakın rakibinin dört rating önünde birinci olurken, tüm kişilerde ise aldığı 9 ratingle üçüncülüğü elde etti. ATV’nin dizisi Hayat Devam Ediyor, tüm kişilerde Adını Feriha Koydum’un yarım puan gerisinde ikinci olurken, AB’de ise 6.13 ratingle dördüncü oldu.

"Eve Düşen Yıldırım" İyi Bir Başlangıç Yaptı

Show TV’nin dün gece ilk bölümü yayınlanan yeni dizisi Eve Düşen Yıldırım iyi bir başlangıç yaptı. Tüm kişilerde 5 rating alarak yedinci olan Eve Düşen Yıldırım, AB’de ise 4.69 ratingle altıncılığı elde etti.

Star TV’nin dizisi Bir Çocuk Sevdim, geçen haftalarda olduğu gibi her iki kategoride de altı share’i geçemedi. Bir Çocuk Sevdim tüm kişilerde yirmi yedinci, AB’de ise yirmi üçüncü olabildi. Star TV’nin dün geceki diğer dizisi Bir Erkek Bir Kadın ise tüm kişilerde beş share’de kalarak kırkıncı olurken, AB’de ise geçen haftanın iki katı rating alarak on dördüncü oldu. 

9 Mart Rating Tablosu İçin Tıklayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.