“Fetih 1453″ten Bir Rekor Daha

358

 

17 milyon dolarlık bütçesiyle Türk sinemasının en pahalı filmi olan “Fetih 1453” 16 Şubat Perşembe günü, saat 14:53’te tüm Türkiye’de tam 800 salonda vizyona girerek yeni bir rekor daha kıracak.

Yayınlanan ilk fragmanı bile, sadece bir günde yaklaşık iki milyon kişi tarafından izlenerek rekor kıran ve Türk sinemasında yeni bir seyirci rekoru kırmasına kesin gözüyle bakılan Fetih 1453 Perşembe günü 800 salonda birden vizyona girecek.

BİLETLER SATILIYOR

Vizyona girmesine sayılı günler kalan Fetih 1453’ün erken rezervasyon bilet satışlarında da çok iyi gittiği aldığımız duyumlar arasında. Duyumlarımıza göre Fetih 1453’ün bilet satışları, tıpkı kendisi gibi erken rezervasyon bilet satışı yapmış olan Kurtlar Vadisi Irak’ın satışlarını geride bırakmış.

DEPREMZEDE SİNEMA FETİH 1453 İLE AÇILACAK

Bu arada Van’daki deprem zarar görerek, depremden bu yana kapalı olan Cinevan Sineması da kapılarını 'Fetih 1453'le açacak.
16 Şubat'ta sinemaseverlerle buluşacak olan Fetih 1453 , Cinevan'da bir gün sonra vizyonda olacak. Sinema yetkilileri, "İnsanlar hâlâ kapalı yerlere girmekten korkuyor. Biz bu korkuyu 'Fetih 1453' filmi gibi iddialı bir yapımla aşacağımızı düşünüyoruz"  açıklaması yaptı. 

 

><!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.