FOX’un yeni dizisi ‘Bir Aile Hikayesi’ izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor!

606

Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Merve Girgin’in oturduğu ve senaryosunu Deniz Madanoğlu’nun kaleme aldığı, Amerika’nın 1 numaralı drama serisi ‘’This Is Us’’ın uyarlaması olan ve merakla beklenen “Bir Aile Hikayesi” dizisinin afişi yayınlandı.

Çekimleri son hız devam eden dizide Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan’a, İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı, Serkan Ercan ve Seren Şirince gibi sevilen oyuncular eşlik ediyor.

Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici senaryosu ile izleyiciyle buluşmak için gün sayan “Bir Aile Hikayesi”, 9 Mart Cumartesi günü saat 20.00’de FOX’ta.

Songül Öden

Reyhan Güneş

Zengin bir ailenin kızıyken Cem’e aşık olup büyük hayallerinden vazgeçmiş. Tok gözlü ve fedakar. Cem daima evdeki iyi polis olduğundan kötü polislik ona kalıyor. Üç çocuğunu birbirinden ayırmamak için çok çabalıyor. Hepsinin dertleriyle ayrı ayrı uğraşıyor.

 

 

Cem Güneş Celil Nalçakan
Celil Nalçakan

Cem Güneş

Şefkat ve sevginin vücut bulmuş hali. Dünyaya Reyhan’ı sevmek için geldiğine inanıyor. Babasından hiç aferin alamamış bir çocuk olarak büyüdüğü için kendi çocuklarını koşulsuz sevmeye ant içmiş.

Berk Güneş Birkan Sokullu

Birkan Sokullu

Berk Güneş

Çocukken kurduğu hayallerin aksine otuzlarına geldiğinde kendini tam bir fiyasko olarak buluyor. Reklam oyunculuğundan ibaret olan kariyeri ona para ve popülerlik getirse de, o artık “gofret güzeli” olarak anılmak istemiyor. En büyük destekçisi ise ikiz kardeşi ve  hayattaki tek engeli kendisi. Mutluluğunu sabote etmek gibi bir huyu var.

 

Mahur Güneş Olgun Toker

Olgun Toker

Mahur Güneş

Hep en iyisini başarmak, en mükemmeli becermek zorunda.  Hayat tecrübeleri yüzünden herkesten daha çok başarmak  zorundaymış gibi hissediyor. Çok iyi bir aile babası, çok iyi bir iş adamı, çok iyi bir evlat olmuş hep. Onun sorunu bu; o çok iyi. Çok iyi olmak adamı yorar, bitirir. Mahur yere yığılana kadar savaşanlardan.

Müjde Güneş İrem Sak
İrem Sak

Müjde Güneş

Kendinden emin, sezgileri kuvvetli bir kadın. Cengaver bir anne … Kocasını çok iyi tanıdığı, zaaflarını iyi bildiği için hep en doğru zamanda müdahale ediyor. Duygularıyla hareket etmekten ziyade akılcı. Yüzleşmelerden kaçınmıyor, lafı eğip bükmüyor. Karşısındakini yaralasa da her zaman dürüstlükten yana.

Beste Güneş Elçin Afacan

Elçin Afacan

Beste Güneş

Çocukluğundan beri en büyük sıkıntısı fazla kiloları. Güzelliğinin, kendi kıymetinin farkında değil. Ne annesi kadar iyi bir anne olacağına, ne de babası kadar özel bir adam bulacağına inanıyor. Kendini sevmeyi bir becerebilse her şeyi başarabilecek ama farkında değil.

 

Erdem Beyaz Alper SaldıranAlper Saldıran

Erdem Beyaz

Yaşadığı büyük depresyonun ardından her şeyini kaybetmiş ve küllerinden doğmuş. Pasta yaparak hayata dönmüş ve sonunda kendi pastanesini açmış. Tatlıya, keyif verici şeylere çok düşkün, acıyla mesaisinin bittiğine inanıyor. Kalbi çok kırık olduğundan birine yeniden güvenmesi zor. Hayat ise sürprizleriyle ezberini bozacak.

 

Şakir Mutlu Ali Seçkiner Alıcı

Ali Seçkiner Alıcı

Şakir Mutlu

Çok iyi bir kemancı olup hayatını düzene sokabilecekken, yanlış yollara sapmış. Hayatı pişmanlıklarla dolu. Tam benden bu kadar dediği bir sırada karşısına çıkan büyük bir sürpriz ona yaşamak için sebebi oluyor, yeniden…

 

Nedim Özçelik Serhat Ercan

Serhat Ercan

Nedim Özçelik

Cem’in en yakın dostu, dert ortağı. Delikanlılıktan beri beraber  hayaller kurmuşlar, beraber karanlık yollardan dönmüşler. Cem ona ‘kader arkadaşım’ diyor; çünkü beraber aşık olmuşlar, aynı zamanlarda evlenip  baba olmuşlar. Ama Cem’den sakladığı büyük bir sırrı var.

 

Derya Tepeli Seren Şirince

Seren Şirince

Derya Tepeli

En büyük aşkı oyunculuk. ‘Aç kalırsın, iş bulamazsın’ gibi uyarılara kulağını tıkamış, şimdi bedelini seve seve ödüyor. Kirasını zor ödüyor, arkadaşları onu dizilere burun kıvırdığı için fazlaca “idealist” buluyor. Mesleğine ve mesleğinin çilesine aşık. Berk gibilere tahammülü yok ama tesadüfler onları bir araya getirecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.