FOX’un Yeni Dizisi: “Not Defteri”

471
Bir lise dizisi olan “Not Defteri”nin başrollerinde Fatih Al, Ebru Özkan, Melisa Toros, Merve Oflaz yer alıyor. Dizinin yapımcılığını ise Avşar Film yapımcılığını üstleniyor. “Not Defteri” dizisi 24 Mart Pazartesi Fox Tv'de izleyiciyle buluşacak.
Yapımcılığını Şükrü Avşar ve Ilgaz Giritlioğlu'nun üstlendiği gençlik dizisinin kadrosu merakla bekleniyordu. Daha önce güzel oyuncu Melisa Toros'un rol alacağı duyurulan dizinin 2 oyuncusu daha belli oldu. Çekimleri başlayan diziye daha önce “Hanımın Çiftliği” ve “Anneler ile Kızları” dizisinde rol alan Ebru Özkan ile “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Matrakçı Nasuh karakterini canlandıran Fatih Al da dahil oldu.
 
NOT DEFTERİ KONUSU
 
Mahir Soysal, ilk ders günü için Dersaadet Lisesi’nin kapısından adımını atarken aynı zamanda içine sığınabileceği yeni bir hayat arayışındadır. Geçmişte bütün meslektaşlarının umutsuz vaka olarak gördükleri problemli öğrencilere yol gösterip onları hayata kazandıran Mahir, tam da bu uğraş esnasında kendi ailesinin hayatını karartacak trajik bir olay yaşamalarına neden olmuştur.  
 
video

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.