Gelen Tepkiler Üzerine Rıza Kocaoğlu Açıklama Yaptı

1421
Göztepe Taraftarı Rıza Kocaoğlu Açıklama

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in şampiyonluk sonrası verdiği röportajda canlı yayına dahil olan ve tepkilere maru kalan oyuncu Rıza Kocaoğlu açıklama yaptı.

Göztepe galibiyetinin ardından maç sonrası basın mensuplarına açıklama yapan Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz’in yanına gelerek canlı yayına dahil olan Rıza Kocaoğlu, Galatasaray taraftarından bir hayli tepki görmüş ve taraftarların hışmına uğramıştı. Konu hakkında Instagram hesabından açıklama yapan Rıza Kocaoğlu yanlış anlaşıldığını dile getirdi.

İşte Rıza Kocaoğlu‘nun açıklaması;

“Beni tanıyan herkes Göztepe sevgimi hemen hemen her alanda dile getirmeye çalıştığımı çok iyi bilir.

Galatasaray Başkanı Sayın Mustafa Cengiz’in basın mensupları ile yaptığı sohbet arasında yaptığım konuşmanın amacımın dışında algılanması herkes gibi beni de derinden üzmüştür.

Bu bağlamda Sayın Başkan’a da, samimiyet ve iyi niyetimi anladığı, bunu açıklamasında vurguladığı için ayrıca teşekkür etmek isterim.

Son kez vurgulamakta fayda görüyorum ki, yapmış olduğum konuşmanın hiçbir camiayı veya bireyi kırmak ya da üzmek gibi bir amacı kesinlikle yoktur.

Bu süreçte yapıcı davranan sağduyulu Galatasaray taraftarına, Sebahattin Şirin’e, Göztepe taraftarına ve İsmail Kocaoğlu’na teşekkür ederim.

Dünya’ya barış ve kardeşlik ilkesiyle bakan biri olarak, yine bu süreçte yanımda olup barışı, kardeşliği ve sağduyuyu kamuoyuna telkin eden, başta Pepe Metin olmak üzere Fenerbahçe tribününe, Beşiktaş Çarşı grubuna, Sakaryalı, Bursalı, Karşıyakalı, Ankaragüçlü, Trabzonlu ve adını saymayı unuttuğum diğer takım taraftarı olan tüm dostlara teşekkürü borç bilirim.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.