Gençlik Dizisi “4N1K İlk Aşk” FOX’ta Başlıyor

Dizimizin ilk set günü, hayırlı olsun 🙂 #4n1kdizioluyor @foxturkiye

FABRİKA YAPIM (@fabrika_yapim)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yapımcılığını Fabrika Yapım/Öner Arslanel’ın üstlendiği, başrollerini Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş ve Eslem Akar’ın paylaştığı, FOX’un merakla beklenen yeni gençlik dizisi “4N1K İLK AŞK”ın 2. Tanıtımı yayınlandı.

4n1k ilk aşk

Yakında FOX izleyicisiyle buluşacak “4N1K İLK AŞK” dizisinin başrol oyuncuları beyazperdenin ardından TV ekranında başlayacak yeni serüvenleri için oldukça heyecanlılar. Aynı adlı iki filmi de çekilen dizinin gençlik dizisi için şimdiden nefesler tutuldu, heyecan zirvede.

4N1K İlk Aşk Konusu:

4n1k ilk aşk

Yaprak, çocukluktan beri kızlar dünyasından uzak, yanı başındaki dört adamdan oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur kendine. Bir gün bu dünya, gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızlar dünyasına doğru bir keşfe çıkarır. Artık bir seçim yapmak zorundadır; ya bir ‘masal prensi’ni ya da ‘gamzeli kahraman’ı seçecektir…

4n1k ilk aşk

Aşktan, okuldan, ailelerinden yana tam manasıyla bela mıknatısı olan; her zorluğu birbirlerine tutunarak aşan bu beş gencin; çocukken verdikleri o söz, her arıza durumda yineledikleri o cümle, hikayemizi en iyi şekilde özetlemektedir aslında:

”HEPİMİZ KIZIMIZ, KIZIMIZ HEPİMİZ İÇİN!”

“4N1K İlk Aşk” yakında FOX’ta başlıyor!

İlk Tanıtım:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.