Geri Sayım Başladı: Dip 30 Mart’ta Puhutv’de!

1611

Dip dizisi 30 Mart’ta Puhutv’de başlıyor!

Puhutv yeni dizisi için gün saymaya başladı. Bir hafta sonra yayınlanacak olan dizinin kadrosunda yok yok! “Acı geçiyor. Acı çekmiş olmak geçmiyor.” repliğiyle yayınlanan fragmanı bir hayli ilgi çekici. Gelin, hep birlikte yeni diziyi inceleyelim.

Kod adının “İntiharcı” olduğunu öğrendiğimiz dizi DİP ismiyle yayın hayatına başlama kararı aldı. Tanıtım fragmanında tanıdık yüzler gördüğümüz için epey mutlu olduk.

“Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisinden tanıdığımız Gün Koper, “Hayat Şarkısı” dizisinden tanıdığımız Olgun Toker, Lale Mansur, Gözde Türkpençe, Defne Kayalar gibi önemli oyuncuların yer aldığı dizinin yapımcısı ise TMC film.

Dizinin başrollerinde İlker Kaleli ve Neslihan Atagül Doğulu yer alıyor. Bu iki isme Berrak Tüzünataç ve Bülent Emin Yarar eşlik ediyor.

Gelelim dizinin konusuna:

“İstanbul Emniyet’e bağlı olarak intihar girişiminde bulunan kişileri vazgeçirmekle görevli olan Sahir, bir gün telefonuna gelen bir ihbarla, Bilge’yi bulur. Hayatı sırlarla dolu, gizemli bir bilim kadını olan Bilge’yle tanıştığı andan itibaren Sahir’in önünde yeni ve tehlikeli bir dünyanın kapıları aralanacaktır. İkilinin eşiğinde olduğu bu kapının ardında her sır, yeni bir sırrı doğurmaktadır. Sahir ve Bilge içine atıldıkları bu büyük savaşta hem birbirlerine destek olacak hem de geçmişten, bugünden ve yarından gelen ve gelecek olan yaralarını birlikte saracaklar.”

Bilim insanı Bilge rolünü Neslihan Atagül Doğulu canlandıracak. “Korkmak sonucu değiştirmez. Sadece süreci sabote eder.” gibi repliklerin kısa sürede motto haline geleceğini düşünüyoruz. 🙂

Ve “Poyraz Karayel” dizisiyle bizi kendine hayran bırakan İlker Kaleli, Psikolog Sahir olarak karşımıza çıkacak. Eski eşi Ekin’le ilgili aklından hiç çıkmayan soruların cevaplarına dair ipuçları yakalayan Sahir, kendisini her bir sırrın yeni bir sırrı doğurduğu bir dünyanın kapısında bulacak. Bu karakterle de kendisine hayran kalacağımıza eminim. Şimdiden iyi seyirler 🙂 İzledikten sonra yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.