Gonca Vuslateri, Sezen Aksu Oluyor!

271
Güneş’in haberine göre son dönemde “Yalan Dünya” dizisindeki Vasfiye Teyze karakteriyle yıldızı parlayan Gonca Vuslateri, Sezen Aksu’nun gençliğini oynayacak. Vuslateri, rol aldığı dizi ve filmlerin kulislerinde sık sık çok büyük hayranlık duyduğu Aksu’nun taklidini yaptığı için arkadaşlarının kendisine sanatçının ‘Minik Serçe’ lakabından yola çıkarak ‘Manik Serçe’ dediklerini açıklamıştı. Aksu’nun menajeri Yaşar Gaga’yla da arası çok iyi olan Vuslateri, sanatçıyla sık sık bir araya gelme imkanı da buluyordu.
Önümüzdeki yıl müziği bırakma kararı aldığını söyleyerek hayranlarını şaşırtan Sezen Aksu, geçen günlerde büyük bir reklam kampanyasında hayat hikayesini kullanmak isteyen reklamcıların teklifini kabul etti ve gençliğini özellikle Gonca Vuslateri’nin canlandırmasını istedi.
Reklamda Vuslateri, Aksu’nun 70′lerde İstanbul’a gelip şöhret olmaya hazırlandığı dönemine hayat verecek. Sezen Aksu’nun konser ve özel davetlerini kaçırmayan Vuslateri de, geçen günlerde 4. sezon çekimlerine başlayan “Yalan Dünya”nın ilk bölümünde Aksu’nun konuk oyuncu olmasını rica etti. Ancak sanatçının zamanlaması uymadı.
 
video

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.