“Günahkar” Bu Akşam Başlıyor

387
“Günahkar”ın başrollerinde Seçkin Özdemir, Hazal Filiz Küçükköse, Gülcan Arslan, Zuhal Gencer, Polat Bilgin, Caner Tanrıverdi ve Korel Cezayirli gibi isimler yer alıyor. Ayrıca dizide birçok tecrübeli oyuncuda yer alacak…
 
Ali Yusuf (Seçkin Özdemir) ve Aslıhan (Hazal Filiz Küçükköse) aynı mahallede büyüyen iki genç. Biri tıp fakültesinin dahi çocuğu, diğeri çalıştığı televizyon kanalında sansasyon yaratacak haberler yapma ve bu yolla "seçkin" ve tabi ki "zengin" olma peşinde genç bir kız. Ve bir gece Aslıhan sevdiği adamı bir otel odasına çağırdığında değişiyor her şey! Odanın ortasında bir cesetle öylece kalakalmış olan genç kız, bin bir güçlükle biraz olsun uzaklaşabildiği yoksul ve sefil hayata dönmektense ölmeyi tercih ediyor. Ali Yusuf  izin vermiyor tabii buna. Suçu üstüne alarak, polise teslim oluyor.Okuldan atılmayı, katil olarak anılmayı, bütün ömrünce bu sabıkayla yaşamayı. Cezası bitip dışarı çıktığında ise ne Ali Yusuf'un bıraktığı dünya aynı  ne de dünyanın bıraktığı Ali Yusuf, aynı Ali Yusuf!  Aldığı tıp eğitimi ve zekası sayesinde bir nevi merdiven altı doktorluğu yapmaya başlar. Yavaş yavaş insanlıktan soyunduğunu ve giderek kaçtığı canavara dönüştüğü fark etmez bile.  Hayat böyle akarken yerden binlerce fit yüksekte bir uçakta Ali Yusuf, unutmaya çalıştığı tüm geçmişini karşısında bulur. Aslıhan’ı! Bu karşılaşmaya sebep olan çaresiz bir genç kadın vardır. Ölüme yakın Saliha! Ali Yusuf, gerekeni yapar. Aldığı tıp eğitiminin hakkını vererek Saliha’yı ölümün kollarından çeker, alır. Kader, şans, alın yazısı, tesadüf… Adı ne olursa olsun, üç kişinin yollarını kesiştiren o an hepsinin hayatının yönünü değiştirecek bir kırılma yaratır.  
Makbule Kosif’in kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Berat Özdoğan'ın oturacağı “Günahkar” bu akşam saat 20:00’de FOX’ta başlayacak.
 
Günahkar Dizisinde Kim Kimdir?
 
ALİ YUSUF – SEÇKİN ÖZDEMİR 
SALİHA TEZHANLI – GÜLCAN ARSLAN
ASLIHAN KARASU – HAZAL FİLİZ KÜÇÜKKÖSE
KARA SADO – KOREL CEZAYİRLİ
GÖKHAN – POLAT BİLGİN
FİKRET TEZHANLI – ALPER KUT
HALİL – EFE TUNCER
ELA – ESRA İŞGÜZAR
MERYEM – PERVİN ÜNALP
TUNA – CANER TANRIVERDİ
KENAN – HAMDİ ALP
ARDA – İHSAN BERK AYDIN
AYŞE – ZÜMRE YALÇINKAYA
ÖMER – ÖMER OKTAY TÜRE
ELİF – DEMET SEVİM 
 
VE 
 
HACER – ZUHAL GENCER ERKAYA
 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.